Mereng Dünyası

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

3-5 TL

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 3-5 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri

Önerilen Firmalar

Güler Tasarım
11 9

Büyükçekmece

Güler Tasarım

3-5 TL
Torax Design
35 12

Bakırköy

Torax Design

5-8 TL
Yakupbabada.com
26

Fatih

Yakupbabada.com

2-3 TL

Hakkında

Nikahınıza çok az kaldı. Belki sade bir nikah merasimi düzenleyecek belki de gösterişli bir düğün organizasyonu gerçekleştireceksiniz. Böyle önemli bir günden sevdiklerinize bir hatıra bırakmak istiyorsanız Mereng Dünyası olarak birbirinden kaliteli ürünlerimiz ile size yardımcı oluyoruz.

Siz de diğer çiftler gibi bir hediyelik eşya ya da nikah şekeri ile konuklarınıza mutlu bir anı bırakmak istiyorsunuz. Aklınızda birkaç çeşit elbet var. Fakat aynı zamanda sizi de yansıtacak bir hediyelik arıyorsunuz. Bunun için derin bir araştırma yapıyorsunuz. İstediğiniz modelleri üç hafta içerisinde hazırlayarak hediyeliklerinizi size teslim ediyoruz.

Önce mağazamızı ziyaret ederek tabii ki ürünlerimizi detaylı olarak inceliyorsunuz. Küçük kavanozların içinde yer alan renkli ve şekilli sabunlardan minik sukulentlere kadar birçok ürüne sahibiz. Hatta kornet külahı ile tasarladığımız farklı hediyeliklerimiz bile mevcut. Beğendiğiniz nikah şekeri ve hediyeliğin üzerine eşinizle isminizin yazılı olduğu küçük bir kağıt koymakla birlikte aynı zamanda limon ve tarçın çubuğu ile de farklı tarzlar yaratabiliyoruz. Şeffaf küçük bir kutunun içerisine yerleştirdiğimiz mum çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Küçük bir kurdele, tüllerden oluşan minik çiçek, başak tanesi ya da shot bardağı… Hediyeliğinizi süsleyemeyeceğimiz bir aksesuar ya da koyamayacağımız bir yer yok. Eşinizle birlikte ruhunuzu yansıtan, hoşunuza giden bir ürünü markamızın çatısı altında bulacağınıza eminiz.

Hazır ürünler dışında özel tasarımlar da yapıyoruz. Aklınıza gelen ya da bir yerde gördüğünüz nikah şekeri ya da hediyeliği sizin için kolayca tasarlıyoruz. Hatta eğer şehir dışındaysanız mağazamıza gelmenize gerek kalmadan telefon aracılığıyla da istediğiniz siparişi verebilirsiniz. Minimum 50 sipariş adedi verdiğiniz takdirde her yere ürünlerimizi gönderebiliyoruz.

Bayrampaşa nikah şekeri firmaları arasında farklı ürünlerimiz ile birlikte hizmet vermeye hazırız. Eğer hakkımızda ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken sayfa üzerindeki bilgileri kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

İletişim

Çağla Bora

  • Adres: bayrampaşa / istanbul

Mereng Dünyası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!