Maya Nikah Sekeri

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Torax Design
50 12

Bakırköy

Torax Design

......

Mekece Davetiye
50

Pendik

Mekece Davetiye

......

Simba Tasarım
25

Beşiktaş

Simba Tasarım

......

Hakkında

Beşiktaş İstanbul’da nikah şekeri ve hediyelik eşyalar konusunda hizmet sunan Maya Nikah Şekeri kutlamalar ve özel günler için konuklarınıza özel hediyeler hazırlıyor. Çiftler hem ailelerine hem de sevdiklerine bu özel günlerinde kalıcı ve şık hediyeler vermek ister. Birbirinden farklı ve özel tasarımlarımızı inceleyerek hem düğün konseptinize hem de zevkinize uygun nikah şekeri modellerimizi inceleyebilirsiniz. Özellikle klasik şekerlerden sıkılan çiftlerimiz için hiçbir yerde bulamayacağınız tasarımlar hazırlıyor ve herkesi mutlu etmeye çalışıyoruz. Kutular, küçük şişeler, kavanozlar, metal aksesuarlar ve saksılar kullanarak hazırladığımız şekerleri rengarenk çiçek, kurdele ve fiyonklarla süslüyor ve unutulmaz hediyeler hazırlıyoruz. Maya Nikah Şekeri tasarımlarını görmeden özel günleriniz için şeker seçimi yapmayın.

İletişim

Gülçin Albaş Kutbay

Erdem

  • Adres: İstanbul

Maya Nikah Sekeri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.