Leyla Nikah Şekerleri

E-posta Gönder

Leyla Nikah Şekerleri

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Murat Nikah Şekeri
18

Diğer

Murat Nikah Şekeri

Her zevke, bütçeye ve konsepte hitap eden yılların tecrübesine sahip Murat ...

İstanbul

aksu ofset

Aksu Ofset ile kişiler istedikleri her türlü nikah şekeri ürünlerini ve hed...

İstanbul

masal sabun evi

...

Hakkında

Nikah şekeri her sezon revaçta. Nikah törenlerinin olmazsa olmazlarından olan nikah şekerleri sayesinde konuklarınızı ağırlayabilir ve nikah töreninizden onlara küçük bir hediye armağan edebilirsiniz. Nikah şekeri modellerimiz oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Farklı aksesuarlar kullanarak hazırladığımız nikah şekerlerini lezzetli şekerlemelerle tamamlıyor; kurdele, tül gibi süslemelerle süslüyoruz. Nikah şekerlerinin üstüne gelin ve damadın bilgilerinin yer aldığı şık notlar ekliyor, nikah şekerlerimizi tamamlıyoruz. Nikah şekerlerinde adet sizin tercihinize kalmış. İster az ister çok miktarda nikah şekeri hazırlatabilirsiniz. İşinde profesyonel olan ekibimiz belirtilen süre içerisinde nikah şekerlerinizi hazırlayacak ve sizlerin beğenisine sunacaktır. Leyla Nikah Şekerleri olarak hiçbir aksama olmaksızın nikah şekerlerinizi belirtilen günde hazırlıyor, çiftlerimizi mağdur etmiyoruz.

İletişim

Mehmet Cavus

  • Adres: KartalYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.