Nikah Şekeri ve Hediyelik İstanbul

kurabiye kamyonu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

kurabiye kamyonu Hakkında

Nikah şekerinde tasarım modeller ortaya koyuyor, başka hiçbir yerde bulamayacağınız nikah şekeri modelleriyle sizleri mutlu ediyoruz. Kurabiye Kamyonu olarak kurabiye nikah şekeri modellerimizi çok seveceksiniz. Bizimle düğünden birkaç hafta önce irtibata geçen gelin ve damat adayları düğün günü birbirinden lezzetli ve şık kurabiye nikah şekerleriyle konuklarını ağırlama imkanına sahip oluyor. Kurabiyelerimiz usta aşçılarımız tarafından düğün gününüze uygun olarak pişirilmektedir. Kurabiyelerimizi hazırlarken taze ve kaliteli ürünler kullanıyor, kesinlikle sağlığa zararlı ürünleri tercih etmiyoruz. Konuklarınıza düğün günü tam bir kurabiye şöleni yaşatmak istiyorsanız kurabiyeden hazırladığımız nikah şekerleriniz oldukça ilgi çekici olacak. Farklı bir nikah şekeri tasarımı arıyorsanız çeşit çeşit ve model model kurabiyelerimiz sizleri bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    İç Erenköy Mh. Çetinkaya sk. No:13 Bostancı - İstanbul (Bostancı E-5 tarafındaki Kosifler Oto karşı sokağı, Zurich Sigorta'dan sola dönüyorsunuz.)

  • Haritadaki Konumu

    kurabiye kamyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.