Nikah Şekeri ve Hediyelik İstanbul

İsimli Kurdele

 • Min. Fiyat
  10-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İsimli Kurdele Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
50
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
2 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

İsimli Kurdele Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

İsimli Kurdele Hakkında

Mutluluk dolu bugünlerinizde nikâh şekeri ve hediyelik konusuna önem veriyorsanız, sizlere profesyonel bir hizmet sunan İsimli Kurdele ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. İsterseniz özel günlerinizin tarihlerini yaratıcı, farklı ve uygun fiyatlı bu tasarımlar ile sevdiklerinize duyurabilir, isterseniz de hediyelik yaptırıp en yakınlarınıza dağıtabiliyorsunuz. İstanbul’da birçok misafirimizin isteklerini karşılamak için biz hazırız. Ya siz?

Düğünlerde, kına gecelerinde, söz ve nişanlarda, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, doğumlarda, partilerde ve bu tarzdaki birçok organizasyonlarda bizi tercih edebiliyorsunuz. Peki ürün çeşitlerimiz neler? Hemen anlatalım. Öncelikle kolonya, kokulu taş, kurabiye gibi farklı modelleri isteklerinize göre temin edebiliyoruz. Günümüzde en çok çikolata ve kurdelelerin tercih edildiğini de belirtmek istiyoruz. İsimli gelin kurdeleler, bohça kurdeleleri, isimli yüzük kurdeleleri, tercih edilen kurdele çeşitlerimizden. Gelin adaylarımız da çikolatayı oldukça tercih ediyorlar.

Oldukça yoğun bir tempoda çalıştığımız için bizimle en az 2 hafta önceden iletişime geçmeniz gerektiğini belirtmek istiyoruz. Böylelikle yeterli zamana sahip olacak ve istediğiniz tasarımları eksiksiz olarak sunabileceğiz. En yeni trend ve konseptlere hâkim olduğumuzdan ve tasarımlar konusunda da sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında her yere gönderim yapabiliyoruz. Farklı tasarımlarımıza sahip olmak için İstanbul’da olmanıza gerek yok.

Sizlere 3-4 günlük bir teslim süresi ile çalıştığımızı gururla söylemek istiyoruz. 1 haftadan bile kısa süren teslimatlarımız sizleri mutlu edeceğimizden eminiz.

Bu tasarımlarımızı müşterilerimize çok uygun fiyatlarla buluşturduğumuzu söylemek istiyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı seçenekler ile misafirlerimizin memnuniyetini sağlamayı ön planda tutuyoruz.

Özel günlerinizde bizi tercih edebilir ve farklı tasarımlarımızla bu özel anlarınızı renklendirebilirsiniz. Hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Kişiye özel tasarım Yüzük ve takı hediyelik kurdelesi
  0533 615 13 32...
  devam 

İletişim

 • Adres::

  Malatya Merkez

 • Haritadaki Konumu

  İsimli Kurdele Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.