İsimli Kurdele

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2-3 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kokulu taş, Makaron, Kurabiye

Önerilen Firmalar

İdep Organizasyon ve Parti Evi
30 5

Üsküdar

İdep Organizasyon ve Parti Evi

2 TL'den az
Şirinenin Atölyesi
25 39

Kartal

Şirinenin Atölyesi

3-5 TL
Hülya Davetiye ve Nikah Şekeri
25 10

Üsküdar

Hülya Davetiye ve Nikah Şekeri

2-3 TL

Hakkında

Mutluluk dolu bugünlerinizde nikâh şekeri ve hediyelik konusuna önem veriyorsanız, sizlere profesyonel bir hizmet sunan İsimli Kurdele ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. İsterseniz özel günlerinizin tarihlerini yaratıcı, farklı ve uygun fiyatlı bu tasarımlar ile sevdiklerinize duyurabilir, isterseniz de hediyelik yaptırıp en yakınlarınıza dağıtabiliyorsunuz. İstanbul’da birçok misafirimizin isteklerini karşılamak için biz hazırız. Ya siz?

Düğünlerde, kına gecelerinde, söz ve nişanlarda, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, doğumlarda, partilerde ve bu tarzdaki birçok organizasyonlarda bizi tercih edebiliyorsunuz. Peki ürün çeşitlerimiz neler? Hemen anlatalım. Öncelikle kolonya, kokulu taş, kurabiye gibi farklı modelleri isteklerinize göre temin edebiliyoruz. Günümüzde en çok çikolata ve kurdelelerin tercih edildiğini de belirtmek istiyoruz. İsimli gelin kurdeleler, bohça kurdeleleri, isimli yüzük kurdeleleri, tercih edilen kurdele çeşitlerimizden. Gelin adaylarımız da çikolatayı oldukça tercih ediyorlar.

Oldukça yoğun bir tempoda çalıştığımız için bizimle en az 2 hafta önceden iletişime geçmeniz gerektiğini belirtmek istiyoruz. Böylelikle yeterli zamana sahip olacak ve istediğiniz tasarımları eksiksiz olarak sunabileceğiz. En yeni trend ve konseptlere hâkim olduğumuzdan ve tasarımlar konusunda da sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında her yere gönderim yapabiliyoruz. Farklı tasarımlarımıza sahip olmak için İstanbul’da olmanıza gerek yok.

Sizlere 3-4 günlük bir teslim süresi ile çalıştığımızı gururla söylemek istiyoruz. 1 haftadan bile kısa süren teslimatlarımız sizleri mutlu edeceğimizden eminiz.

Bu tasarımlarımızı müşterilerimize çok uygun fiyatlarla buluşturduğumuzu söylemek istiyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı seçenekler ile misafirlerimizin memnuniyetini sağlamayı ön planda tutuyoruz.

Özel günlerinizde bizi tercih edebilir ve farklı tasarımlarımızla bu özel anlarınızı renklendirebilirsiniz. Hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Şengün Sarıkaya

  • Adres: Malatya Merkez

İsimli Kurdele Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.