Nikah Şekeri ve Hediyelik İstanbul

Işıldayan Kutular

Işıldayan Kutular

Işıldayan Kutular Hakkında

Hatıranızın sevdiklerinize nefes olması, akılda kalıcı anılar için 2019 yılından beri zarif dokunuşlu hediyeliklerle hizmet veriyoruz. Yıllardan beri tek hedefimiz, hediyeyi veren kişi ile hediyeyi alan kişinin aynı muhteşem duyguyu yaşaması. Sizde bu yolculukta zarif ve özenli hediyelerimizle sevdiklerinize dokunmamızı ve onlara anlam ifade eden hatıralar bırakmayı arzu ederseniz Işıldayan Kutular ile tanışmanızı öneririz. İstanbul düğün hediyelikleri, İstanbul nişan hediyelikleri ve İstanbul nikah hediyelikleri kapsamında sayısız düğün, kına ve bekarlığa veda kutlamalarında yer alıyoruz.

Deneyim

Firma kurucusu Nevin Işıltı, kadın girişimcilerden biri. Ekibim ile birlikte,öncü firmaların etkinliklerinde, hediye ve hediyelik projelerine imza attık. Sevgili Gülben Ergen’in ‘Çocuklar Gülsün Diye’ okul projesinde hediye danışmanlığımız ile projeye gönüllü destek olduk. 06 Şubat 2024 de Hatay, Malatya, Mersin illerimize kurumsal firmalarımızla iş ortaklığı yaparak binlerce hediyelik fidanları bölgeye gönderdik. Hediye danışmanlığımızda Sabic Petrol, Gek, Doğuş Oto, Profen, Kj Jeneratör, Bahçeşehir Koleji, Ikarus, Mınuty, Rotary gibi sektöründe bilinen şirketlerin çalışanları için özel gün hediyeleri sunduk. Üstelik çoğu çalışmalarımızda da ihtiyaç sahibi kadınlarımıza istihdam sağlıyoruz.

Hizmetler

Düğün, nikah, kına ve tüm özel etkinlikler için benzersiz ve sınırsız hediye seçeneklerimiz mevcut. Bunlardan birkaçı aşağıda yer alıyor.

●Fidan Hediyelikleri: Doğaya nefes olsun diye mevsimine uygun fidan hediyeliklerimiz bulunuyor. İstediğiniz renk kurdele ile isim etiketi tasarımını birlikte hazırlıyoruz ve bunun için ekstra bedel talep etmiyoruz. Defne, çam, zeytin, süs narı fidanları en çok tercih edilen fidanlar arasında yer alıyor.

●Lavanta veya Badem Şekeri Keseleri: İsime özel baskı ve kurdele renk seçeneğiyle lavanta veya badem şekeri keselerimiz etkinliklerinize benzersiz bir şıklık katıyor.

●Makaron sabun: Dilediğiniz renkteki makaron sabunlarımızı mika kutularda dilediğiniz renk kurdele ile zarif süslemeler eşliğinde hazırlıyoruz.

●Lavanta göz yastıkları ve jüt zarf: Lavanta göz yastıklarımızı ister kese içerisinde ister zarif sunumlu jüt zarflarımızda süsleyerek ve etiketleyerek sizlere ulaştırıyoruz.

●Mum: Mika kutu, teneke kutu, kese veya paket süslemeli mumlarımızı sevdiklerinize armağan olarak bırakmanız için hazırlıyoruz.

Hediyenin bir sanat biçimi olduğunu düşünüyoruz. Sürdürülebilir, kişiselleştirilmiş ve büyüyen bir yaşamı simgeleyen unutulmaz hediyelerimize duygu yüklü dokunuşlar yapmak bizim en büyük mutluluğumuz. Mutlu ve stresli yolculuğunuzda omuzlarınızdan aldığımız bu yükle sizin hediyelerinizi de güzel anılarımıza katmayı çok isteriz. Aşkın ve ruhun somut hali için bizimle numaramız üzerinden ya da “Ücretsiz Teklif Al” formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Işıldayan Kutular Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
30-50 TL
Minimum Sipariş Adedi
100
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
1 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Evet

Işıldayan Kutular Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Naz & Semih

Düğün Tarihi: 11.05.2024


Zeytin fidanlarımız gecemize ekstra şıklık kattı. Herkes çok ama çok beğendi. Çok teşekkür ediyoruz.

Işıldayan Kutular

Geri dönüşünüz için teşekkür eder, mutluluklar dilerim.

Duygu & Ahmet

Düğün Tarihi: 11.05.2024


Bekarlığa Veda partim için 21 arkadaşıma hediyelik yaptırdım. Ürün seçiminde çok destek verdiniz teşekkür ederim. Süslemesi ve hediye kartıyla son derece titiz bir çalışma yaptılar. Başta Nevin Hanım hanım olmak üzere herkese çok teşekkür ederim.

Işıldayan Kutular

Merhabalar Duygu Hanım, Değerli yorumunuz için çok teşekkür eder, mutluluklar dileriz Işıldayan Ekibi

Nadia & Baran

Düğün Tarihi: 27.04.2024


Bekarlığa veda partim için arkadaşlarıma hediyeler oluşturduk. Lavanta göz yastığı mum ve krem istemiştim. O kadar güzel hazırlanmıştı ki tek tek özenilmiş paketlenmiş. Başta Nevin Hanım olmak üzere tüm ekibinize çok teşekkür ederim sabrınız, ilginiz için.

Işıldayan Kutular

Çok keyifli bir çalışmaydı. Teşekkür eder, tekrardan mutluluklar diliyorum.

Başak & Murat

Düğün Tarihi: 12.03.2024


Aklımda hiçbir fikir yokken iyi ki sizinle yolumuz kesişmiş. Arkadaşlarım bayıldılar. Nedimem olmayanlar bin pişman oldu 😄 İlginiz alakanız ve herşey için çok teşekkür ederim. Lavanta yastıklarının kokusu tüm gün bizi sarmaladı. Jüt zarflarınızı önceden keşfetmiş olsaydım davetiyelerime eklerdim.... devam 

Işıldayan Kutular

Merhabalar Başak Hanım, Yorumunuz bizi çok mutlu etti. Bu zarif hediyemiz ile onlarca kadınımıza destek olurken bir yandan da arkadaşlarınızı mutlu etmeniz paha biçilemez bir duygu. Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Işıldayan Ekibi

Venüs & Yok

Düğün Tarihi: 07.03.2024


Işini aşkla ve severek yapan insanlar iyi ki varlar! Üstelik bir kadın girişimci ve yaptığı her işle mutlaka kendi gibi kadın girişimcileri destekliyor Sevgiyle yapılan her şey kusursuz oluyor, tıpkı kızımın limon şekerleri gibi.

İyi ki siz 🧡

Işıldayan Kutular

Merhabalar Buse Hanım, Venüs’e sağlıklı bir ömür dileriz, bu güzel yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz. Sevgiler ✨ Işıldayan Ekibi

Yok & Çınar

Düğün Tarihi: 26.06.2023


Sünnet Düğünümüz için nazar şeker istemiştik. Süslemedeki kumaş detayına kadar çok yardımcı oldular. Herkes çok beğendi. Çok teşekkürler.

Işıldayan Kutular

Biz teşekkür ederiz Mine Hanım. Sağlıkla büyüsün Çınar Gün Işıldayan Ekibi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.