Hera Design*

Hera Design
2000 yılından itibaren pratik ve teorik bilgilerini kaliteli malzeme ile birleştirerek yaratıcılığını kullanan Hera Design özel günleriniz için tasarım ve üretim yapmaktadır. Hera Design nişan, düğün ve çeşitli organizasyonlarda davetin amacına uygun olarak belirlediği davetiye, şeker, çiçek, anı defteri ve davetin organizasyona yönelik tasarılarla katılımcılarının kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmelerini temel ilke olarak benimsemiştir. Gerek modellerimizden gerekse hayallerinizden yola çıkarak Hera Design size özel çözümler sunar.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
SE Sezgin Düğün Tarihi: 21/10/2017

Muhterem Hanım harika bir insan ve muhteşem işler yapıyor. İsteklerinize göre alternatifler sunuyor. Eğer ürün bakarken kararsız kalırsanız mutlaka iletişime geçin, dükkanına uğrayın sonunda istediğiniz gibi olacaktır.Nikah için çok güzel lavantalı keselerimiz oldu.Çok teşekkürler :)

E&T Elif & Taylan Düğün Tarihi: 10/06/2017

Muhterem Hanım harika bir iş çıkardı. Zamanından önce teslim aldık. Çok memnun kaldık ve tabiki davetlilerimiz de. Çok çok teşekkür ederiz!

A&O Alev & Onur Düğün Tarihi: 11/02/2017

nikah şekerimi ve davetiyemi bu firmadan sipariş verdim, sağolsunlar çok ilgilendiler, henüz siparişlerimi almadım ama güzel olacaklarına inanıyorum:)

E&E Esra & Erol Düğün Tarihi: 30/10/2016

Hera Design sahibi Muhterem hanımm benimle çok sabırlı bir şekilde ilgilendi. O kadar çok güzel nikah şekeri vardı ki seçmekte zorlandım. Seçmiş olduğum lavanta keselerine istediğim motif olması için tek tek benimle baktı. Sonuç harika, zamanında ve hesaplı. Bundan sonra bütün özel günler için oraya gideceğim ve tavsiye edeceğim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Hera Design ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hera Design hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap