Hayaller Dükkanı

E-posta Gönder

Hayaller Dükkanı Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
3-5 TL
Minimum Sipariş Adedi
50
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
1 hafta
Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz Teslimat
Evet

Hayaller Dükkanı Hakkında

Hayaller Dükkanı

Kişiye özel tasarımlar ile düğününüzü farklı kılacak nikah şekeri üretimi ve satışı yapıyoruz. İşimiz; hayallerinizi gerçekleştirmek

Hayaller Dükkanı bebek ve nikah şekerleri
sektöre yeni bir soluk kazandırmak üzere kurulan hayaller dükkanı, özel günlerinde müşterilerinin sorunsuz bir gün geçirmesi için uğraşıyor.

Evlilik veya doğumda misafirlerinize mahcup olmamak için, yaşanabilecek gecikmelerin önüne geçmek veya kalite sorunu olan bir ürünle problem yaşamaktansa uygun fiyatlı bir o kadarda kaliteli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

"Hayallerinizi gerçekleştiriyoruz" sloganıyla çıktığımız bu yolda yüzlerle ürün çeşidiyle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz, ayrıca sizlere özel dizaynlar yaparak hallerinizi gerçeğe dönüştürmeye çalışıyoruz.

Aldığınız ürünleri 7 gün içerisinde ücretsiz şekilde iade edebilirsiniz, kargo masrafları da firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca kargoda ürünün başına bir şey gelirse burada sorumluluğu üzerimize alıp, yeni ürün gönderiminden tutunda tüm hizmeti hiçbir ücret talep etmeden veriyoruz.

Kurulduğumuzdan bu yana mutlu müşteri ve bol referansla yolumuza devam ediyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz güven için ayrıca teşekkür ederiz.

Aradığınız her şey burada, hayalleriniz burada gerçekleşecek ;)

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çakmak Mah. Uzunayna Cad. Color Flots Sit. B Blok Ümraniye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hayaller Dükkanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.