Godesbana

Godesbana

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı3-5 TL
  • Minimum Sipariş Adeti50
  • Hizmet İçeriğiNikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi3 hafta

Özellik

  • Özel tasarım yapıyor musunuz?Evet
  • Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?Evet
  • Ücretsiz teslimat var mı?Hayır

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Lavanta keseleri, Çikolata

Hakkında

Nedir bu Godesbana? Yoksa kimdir mi demeliydik? Hepsinin cevabı hatta daha da fazlası bu metinde mevcut. Karadenizlilerin kullandığı bu kelimenin karşılığı genel olarak; çalışkan, maharetli ve hamarat anlamlarıyla eşdeğer. Biz de prensiplerimiz ve yetilerimizden yola çıkarak markamıza bu ismi vermeyi doğru bulduk ve başladık çalışmalarımıza. Hatırı sayılır bir süredir İstanbul’da hediyelik eşya ve nikah şekerleri yapıyoruz. Fakat tabii ki burayla sınırlı kalmıyor, talep olduğu müddetçe her şehre ve hatta yurt dışına dahi gönderim yapıyoruz.

Düğünler, nikah törenleri, kına geceleri, söz ve nişan merasimleri başta olmak üzere; doğum günleri, baby showerlar ve benzeri pek çok özel gün ve kutlama için dekoratif ve sembolik özel tasarım hediyelikler üretiyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor ve doğal ürünler kullanarak sayısız model ve tür seçeneği sunuyoruz.

Örneğin; çok kalıcı ve dekoratif olarak da yıllarca kullanılabilecek bir hediyelik istiyorsanız size jel mumla doldurulmuş şişelerimizi tavsiye edebiliriz. İçerisine dilediğiniz malzemeyi ki bu bir kurutulmuş çiçek veya kahve tohumları olabilir, ekleyebiliriz. Mantar tıpası ve hasır iple bağlanmış isimleriniz yazılı olduğu kartıyla davetlilerinize dağıtmak için muhteşem bir hatıra. Yine benzer bir alternatif olarak Kraft kutu içerisine yerleştirdiğimiz farklı şekillerdeki rustik ahşap magnetlerimizi de tercih ederek sevdiklerinizde kalıcı bir iz bırakabilirsiniz.

Bu metnin sonucunda bizim hakkımızda ve hizmetlerimize dair epey bir bilgiye sahip olduğunuzu düşünüyoruz. Zaten eğer yukarıdaki fotoğraflarımızı da incelediyseniz gözünüzde de bir şeyler canlanmış demektir. Okuduklarınız ve gördükleriniz hoşunuza gittiyse ahşap hediyelik eşyalarımız, nikah şekeri yerine geçen mumlarımız veya özenle ürettiğimiz diğer tüm hatıra sembollerimiz için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi veya daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan telefon numaramızı tuşlayarak ya da yandaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize en kısa yoldan kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Beşiktaş İstanbul

Godesbana Yol Haritası

1 yorum

A&E

Anna & Ersin

Düğün Tarihi: 06.10.2019

Hızlı bir şekilde iletişime geçip ürünlerini tanıttılar,çok beğendim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Godesbana firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.