Godesbana

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Beşiktaş İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 3-5 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Lavanta keseleri

Önerilen Firmalar

Yade Nikah Fidanı
47 12

Üsküdar

Yade Nikah Fidanı

5-8 TL
Yeşeren Kalem
42 17

Beşiktaş

Yeşeren Kalem

2 TL'den az
İdep Organizasyon ve Parti Evi
29 5

Üsküdar

İdep Organizasyon ve Parti Evi

2 TL'den az

Hakkında

Nedir bu Godesbana? Yoksa kimdir mi demeliydik? Hepsinin cevabı hatta daha da fazlası bu metinde mevcut. Karadenizlilerin kullandığı bu kelimenin karşılığı genel olarak; çalışkan, maharetli ve hamarat anlamlarıyla eşdeğer. Biz de prensiplerimiz ve yetilerimizden yola çıkarak markamıza bu ismi vermeyi doğru bulduk ve başladık çalışmalarımıza. Hatırı sayılır bir süredir İstanbul’da hediyelik eşya ve nikah şekerleri yapıyoruz. Fakat tabii ki burayla sınırlı kalmıyor, talep olduğu müddetçe her şehre ve hatta yurt dışına dahi gönderim yapıyoruz.

Düğünler, nikah törenleri, kına geceleri, söz ve nişan merasimleri başta olmak üzere; doğum günleri, baby showerlar ve benzeri pek çok özel gün ve kutlama için dekoratif ve sembolik özel tasarım hediyelikler üretiyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor ve doğal ürünler kullanarak sayısız model ve tür seçeneği sunuyoruz.

Örneğin; çok kalıcı ve dekoratif olarak da yıllarca kullanılabilecek bir hediyelik istiyorsanız size jel mumla doldurulmuş şişelerimizi tavsiye edebiliriz. İçerisine dilediğiniz malzemeyi ki bu bir kurutulmuş çiçek veya kahve tohumları olabilir, ekleyebiliriz. Mantar tıpası ve hasır iple bağlanmış isimleriniz yazılı olduğu kartıyla davetlilerinize dağıtmak için muhteşem bir hatıra. Yine benzer bir alternatif olarak Kraft kutu içerisine yerleştirdiğimiz farklı şekillerdeki rustik ahşap magnetlerimizi de tercih ederek sevdiklerinizde kalıcı bir iz bırakabilirsiniz.

Bu metnin sonucunda bizim hakkımızda ve hizmetlerimize dair epey bir bilgiye sahip olduğunuzu düşünüyoruz. Zaten eğer yukarıdaki fotoğraflarımızı da incelediyseniz gözünüzde de bir şeyler canlanmış demektir. Okuduklarınız ve gördükleriniz hoşunuza gittiyse ahşap hediyelik eşyalarımız, nikah şekeri yerine geçen mumlarımız veya özenle ürettiğimiz diğer tüm hatıra sembollerimiz için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi veya daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan telefon numaramızı tuşlayarak ya da yandaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize en kısa yoldan kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Beşiktaş İstanbul


1 yorum

A&E

Anna & Ersin

Düğün Tarihi: 06.10.2019

Hızlı bir şekilde iletişime geçip ürünlerini tanıttılar,çok beğendim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Godesbana firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!