Gelinle Damattan Bir Hediye

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Gelinle Damattan Bir Hediye Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  5-8 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  Limit Yok

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Gelinle Damattan Bir Hediye Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehirdışı Gönderim

Gelinle Damattan Bir Hediye Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Kolonya ve sabun şişeleri, Kokulu taş

Gelinle Damattan Bir Hediye Hakkında

“Evet!” Bu kelimeyi, yeni hayatınıza adım attığınız o gündeki anlamıyla söylediğinizde herkesin hayatında kalıcı bir iz bırakmak istemez misiniz? Biz, İstanbul nikah hediyelikleri arasında hep dikkat çekmeyi başardık. İşimizi büyük bir aşkla yapıyor, tüm hediyeliklerimizi sevgiyle tasarlayıp, sizin isteğinize göre kişiselleştiriyoruz. Her bütçeye ve her tarza hitap eden geniş bir ürün gamıyla hizmet veriyoruz.

●Deneyim
Arkamızda binlerce mutlu çift, binlerce mutlu anı bıraktık. Firmamız, bugün bulunduğu başarılı noktaya sizle kurduğu etkili iletişim sayesinde geldi. Sizi ve isteklerinizi can kulağıyla dinliyoruz. Sonrasında hemen işe koyuluyor ve hayalinizdeki nikah hediyeliklerini tasarlamaya başlıyoruz. İşte bu sayede düğün gününüzün sadece sizin için değil, herkes için unutulmaz bir iz bırakmasını sağlıyoruz.

●Hizmetler
Her zaman en iyisi ve en kaliteli hizmeti sunmak için çıktığımız bu yolda, kısa zamanda büyük başarı sağladık. Türkiye’nin her yerine, istediğiniz ürünü, istediğiniz sayıda kargolayabiliyoruz. Ürün tasarım sürecinde, sizinle harika bir iş birliği yapıyoruz. Her aşamayı sizin onayınıza sunuyor ve size mutlu etmeden baskıya gitmiyoruz. Ürün tasarımlarımızda, dilerseniz bize ilettiğiniz fotoğraflarınızı da kullanabiliyoruz.

Aşkınız çiçek açsın, tohum kalemlerimizde buna eşlik etsin. Sizin ve eşinizin adını, kalemlerimizin üzerine şık bir yazı stiliyle yazıyoruz. Düğün tarihinizin de olduğu bu hediyelik ürünümüzü, davetiyemize dilediğiniz renkteki kurdeleyle bağlıyoruz. Ürünlerimizin arkasına detaylı bir kullanma talimatı da ekliyor ve böylece herkesin sizin aşkınızı büyütmesini sağlıyoruz. Mutluluğunuzun bir sebebi de biz olmak istiyoruz.

●Ek Hizmetler
Sukulent serimiz, kokulu taş ve sabun tasarımlarımızla da büyük beğeni alıyoruz. Minumim sipariş adedimimizin olmaması, her kapasitedeki davete eşlik edebilmemize de imkan sağlıyor. Tüm ürünlerimizi, sizin istediğiniz renklerin hakim olduğu temalara göre kişiselleştirebiliyoruz. İşte bu sayede, davet masanızda da hoş bir görüntüye sebep oluyor ve bütünsel bir şıklık yakalamanıza imkan veriyoruz.

İstanbul düğün hediyelikleri denince, akıllara ilk biz geliyoruz. Şimdi gözlerinizi kapatın ve düğün gününüzü hayal edin. O gün, nikah hediyeliklerimizle biz de sizinle olmak istiyoruz. Hemen sayfanın yanındaki iletişim formunu doldurun ve firmamızla irtibata geçin. Böylece, tüm konuklarınızın yüzünde bir gülümseye sebep olabilir ve düğününüzün herkesin hayatında bir iz bırakmasını sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.