Emine Mavi

E-posta Gönder

  • Sultangazi, İstanbul.

Emine Mavi Genel Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
20 TL'den fazla
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
3 hafta

Emine Mavi Özellikler

Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Emine Mavi Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kokulu taş

Emine Mavi Hakkında

Kusursuz işçilik, tasarım çeşitliliği, ilgi alanımızın nikah şekeri olması sebebiyle yüzlerce model sunarak çalıştığımız şık sunumlar mevcut. Sultangazi düğün hediyelik önerileri arayışınıza cevap veren firmamız hem İstanbul'da hem de şehir dışında evlilik törenlerine hazırlanan çiftlerimiz için özel tasarımlar hazırlıyor. Siz de şehir dışından siparişini oluşturan çiftlerimizdenseniz nikah şekerlerinizi en kısa sürede adresinize ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. Hediyeliklerimizde tercih ettiğimiz her aksesuarın dayanıklı ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz.

Deneyim
İstanbul düğün hediyelik imalatçıları arasında güncel beğenileri takip ederek hazırladığımız özel tasarımlı, renkli anımsatıcı hediyeliklerimiz ve nikah şekeri modellerimiz çok çeşitli olup her bütçeye uygundur. Bu nedenle sizlerde bütçenize uygun nikah şekeri modeli seçimi yaparken hiçbir şekilde zorlanmayacaksınız. Nikah şekeri ve hediyelikleriniz için size yardımcı oluyor ve uygun fiyatlarla hizmet sağlıyoruz.

Hizmetler
●Düğününüz için bizi tercih ettiyseniz bütün isteklerinizi dinleyen bir ekiple karşılaşacaksınız! Öncelikle düğün konseptiniz olmak üzere, mekanınız, gelinlik ve damatlığınız, renkler ve küçük detaylarla ilgili bilgi topladıktan sonra en uygun hediyeliği ve tasarımı birlikte hazırlıyoruz.
●Özel tasarım hediyeliklerde dilerseniz rustik dilerseniz modern, minimalist ve daha birçok tarzı değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz.
●Kolonya ve sabun şişelerini özelleştiriyor, çikolata aranjmanları, kokulu taşlar ve mumlarla çeşitlerimizi arttırıyoruz. Sunumlara özen göstererek paketlemelerinizi en güzel şekilde hazırlıyoruz.
●Renkli ve farklı tasarımlarda mumlarınızı zarif şeffaf kutularda sunuyoruz. Bu kutularda isimleriniz ve tarih yazılması, ek süslemeler kullanılması gibi konularda size danışarak isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Ek Hizmetler
●Şehir dışına gönderim yaparak çiftlerimizi ve davetlerinde hediyelikleri için bizi tercih etmek isteyenleri memnun ediyoruz.
●Yalnızca düğünlerle kısıtlı kalmıyoruz! Doğum günleri, sünnet düğünü, söz, nişan, kına gecesi ve aklınıza gelebilecek her türlü özel davette size yardımcı oluyoruz.

İstanbul nikah şekeri yapan yerler içerisinde farklı seçeneklerimizle sizi buluşturmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin her şehrine gönderim yapıyor, kusursuz hediyeliklerle misafirlerinizi buluşturuyoruz. En mutlu günlerinizden biri olan düğününüzün konseptine uygun, özenle hazırlanmış ve kişiselleştirilmiş nikah şekerleri, mumlar, kokulu sabunlar ve daha birçok ürüne ulaşmak için ücretsiz formumuzu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Çınar Mah. İstanbul Cad. No:61 Bağcılar / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.