Duru Atölye

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Duru Atölye Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  3-5 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  50

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Duru Atölye Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehir Dışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Duru Atölye Hakkında

Düğününüze dair her ayrıntıyı en ince detaylara kadar titizlikle düşünüp planlarken konuklarınıza armağan edeceğiniz nikah şekeri ve hediyelikler konusunda da aynı özenli tutumu sürdüreceğinizi düşünüyoruz. İstanbul’da hizmet verdiğimiz Duru Atölye’de bugüne kadar çok sayıda çiftin nikah günleri için hazırlıklar yapmış bir ekibiz. Şimdi sizin için de birbirinden özel tasarımlarımızla fark yaratmak istiyoruz.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte uzun zamandır başarıyla hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Nikah töreninizin hem resmi hem de manevi büyük bir öneminin olduğunun farkındayız. Sevdiğinizle mutlu bir hayata “Evet!” dediğiniz eşsiz günü konuklarınıza hatıralar bırakarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

Üstelik sadece nikah ve düğünler için hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda kına geceleri, doğum günü partileri, yeni doğan kutlamaları ve çeşitli etkinlikler için de hizmetlerimizle yanınızda oluyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanarak gösterişli çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Hem dünyada hem de ülkemizde düğün sektöründe moda olan trendleri yakından takip ederek ürün kataloğumuz içerisinde mutlaka yer veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da sizi memnun edecek çalışmalar yapıyoruz.

Önceliğimiz her daim sizin istek ve beklentileriniz olduğu için organizasyonunuz öncesi sizinle görüşerek çalışmalarımızın içeriği hakkında konuşuyoruz. Bu görüşme esnasında hizmet içeriklerinizin detaylarını netleştiriyoruz. Üzeri fotoğraflı taş magnetler, mumlar, tahtalar ve adınıza kişiselleştirilmiş daha pek çok ürünü sizin için özenle hazırlıyoruz. Hem şehir içine hem de şehir dışına teslimat yaparak Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle çalışabilirsiniz.

Siz de İstanbul nikah şekeri firmaları arasında yer aldığımız Duru Atölye’nin hizmet içerikleri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim formu, telefon numarası ve mail adresi aracılığıyla bizimle rahatlıkla irtibat kurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.