Duru Atölye

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2 TL'den az

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2 TL'den az
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Yakupbabada.com
26

Fatih

Yakupbabada.com

2-3 TL
Yeşeren Kalem
42 23

Beşiktaş

Yeşeren Kalem

2 TL'den az

Hakkında

Düğününüze dair her ayrıntıyı en ince detaylara kadar titizlikle düşünüp planlarken konuklarınıza armağan edeceğiniz nikah şekeri ve hediyelikler konusunda da aynı özenli tutumu sürdüreceğinizi düşünüyoruz. İstanbul’da hizmet verdiğimiz Duru Atölye’de bugüne kadar çok sayıda çiftin nikah günleri için hazırlıklar yapmış bir ekibiz. Şimdi sizin için de birbirinden özel tasarımlarımızla fark yaratmak istiyoruz.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte uzun zamandır başarıyla hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Nikah töreninizin hem resmi hem de manevi büyük bir öneminin olduğunun farkındayız. Sevdiğinizle mutlu bir hayata “Evet!” dediğiniz eşsiz günü konuklarınıza hatıralar bırakarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

Üstelik sadece nikah ve düğünler için hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda kına geceleri, doğum günü partileri, yeni doğan kutlamaları ve çeşitli etkinlikler için de hizmetlerimizle yanınızda oluyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanarak gösterişli çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Hem dünyada hem de ülkemizde düğün sektöründe moda olan trendleri yakından takip ederek ürün kataloğumuz içerisinde mutlaka yer veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da sizi memnun edecek çalışmalar yapıyoruz.

Önceliğimiz her daim sizin istek ve beklentileriniz olduğu için organizasyonunuz öncesi sizinle görüşerek çalışmalarımızın içeriği hakkında konuşuyoruz. Bu görüşme esnasında hizmet içeriklerinizin detaylarını netleştiriyoruz. Üzeri fotoğraflı taş magnetler, mumlar, tahtalar ve adınıza kişiselleştirilmiş daha pek çok ürünü sizin için özenle hazırlıyoruz. Hem şehir içine hem de şehir dışına teslimat yaparak Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle çalışabilirsiniz.

Siz de İstanbul nikah şekeri firmaları arasında yer aldığımız Duru Atölye’nin hizmet içerikleri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim formu, telefon numarası ve mail adresi aracılığıyla bizimle rahatlıkla irtibat kurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Tolga Kıvanç

  • Adres: İstanbul

Duru Atölye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!