Düğün Evim

E-posta Gönder

Düğün Evim

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Biscotti

...

İstanbul

C'Belle Cookies

...

Tebrikler!
26

Şişli

Tebrikler!

Tebrikler ile hediyeniz anlatır kutlamanızın zerafetini...Tebrikler, özel z...

Hakkında

Bakırköy İstanbul’da nikah şekeri ve düğün hediyeliği alanında hizmet sunan Düğün Evim sevdiklerinize hediye etmeniz için özel şekerler hazırlamaktadır. Sevdiklerinize ve yakınlarınıza hediye edebileceğiniz tasarım modellerimizi çok seveceksiniz. Yeni trend şeker modellerinizi kataloglarımızda bulabilirsiniz. Hasır ve şişe modellerinin çok yaygın olarak kullanıldığı tasarımlarımız arasında küçük kare kutularda oldukça önemli bir yere sahiptir. Küçük beyaz kare kutularımızı rengarenk puantiyeli kurdelelerle süslüyor ve yepyeni bir model ortaya çıkarıyoruz. İçlerine koymuş olduğumuz taptaze badem şekerleri sayesinde misafirlerinize tatlı dakikalar yaşatabilirsiniz. Düğün Evim farkını yaşayarak istediğiniz miktarda nikah şekeri ve hediyelik eşya siparişi verebilirsiniz. Sayısına bakılmaksızın şekerleriniz en kısa süre içerisinde hazırlanacak ve adresinize ücretsiz olarak teslimat yapılacaktır.

İletişim

Nezihe Bayartan

Nezihe Oran

  • Adres: İstanbul

Düğün Evim Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.