de noir concept

E-posta Gönder

de noir concept

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Biscotti

...

İstanbul

ada bebek

...

İstanbul

work wonders

...

Hakkında

Nikah şekeri nikah töreni ve düğün davetlerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Konuklarınıza nikah gününüzden hatıra olarak vereceğiniz nikah şekerleri her zaman akılda kalan ürünlerdir. Pek çok kişi uzun yıllar boyu nikah şekerlerini hatıra olarak saklamaktadır. Nikah şekeri modellerinizi belirlerken tasarım ürünler tercih etmek istiyorsanız sizleri De Noir Concept'e bekliyoruz. Nikah şekeri konseptlerimizi sizler için özel olarak tasarlıyoruz. Modern, göz kamaştırıcı, şık modeller tercih ediyor; sezonun ön plana çıkan nikah şekeri modelleriyle sizleri buluşturuyoruz. Kaliteden kesinlikle ödün vermiyor, en kaliteli malzeme ve şekerlemeleri kullanıyoruz. Modern nikah şekeri tasarımlarımızı her düğün konseptinde rahatlıkla kullanabilir; konuklarınız için unutulmayacak bir hediye verme imkanına sahip olabilirsiniz.

İletişim

Deniz Tunc

  • Adres: ErenkoyYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.