bahar ozturk

E-posta Gönder

bahar ozturk

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Murat Nikah Şekeri
18

Diğer

Murat Nikah Şekeri

Her zevke, bütçeye ve konsepte hitap eden yılların tecrübesine sahip Murat ...

İstanbul

aksu ofset

Aksu Ofset ile kişiler istedikleri her türlü nikah şekeri ürünlerini ve hed...

İstanbul

masal sabun evi

...

Hakkında

Bahar Öztürk ile müşteriler istedikleri organizasyonlarının istedikleri konseptlerine uygun şekillerde hediyelik eşyalar ve diğer her türlü şekerlemeleri burada bulabilmektedirler. Herkese özel olarak değişen organizasyon özelliklerine göre hizmetler verilmektedir. sizlerde davetlilerinize hoş hediyeler hediye etmek için yer alan tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Yer alan modelleri elde edebileceğiniz gibi istediğiniz modeller üzerinde değişiklikler yaparak konseptlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Burada müşterilerin tüm tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Müşteriler istedikleri şekerlemelerden nikah şekerleri oluşturabilmektedirler. Yer alan hizmetlerden yararlanmak ve davetlilerinize unutamayacakları bir gün sunmak için iletişime geçebilirsiniz. Organizasyonları davetliler açısından unutulmaz günler haline getirmenin yolu onlara beğenebilecekleri hediyelikler ile hediyeler vermektir. Bu şekilde her organizasyon unutulmaz bir hale gelecektir.

İletişim

Bahar Ozturk

  • Adres: sıfa mah. kıptas 1 konutları tuzlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.