Ask Perisi

E-posta Gönder

Ask Perisi

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Murat Nikah Şekeri
18

Diğer

Murat Nikah Şekeri

Her zevke, bütçeye ve konsepte hitap eden yılların tecrübesine sahip Murat ...

İstanbul

ozlem organizasyon nikah sekeri

...

İstanbul

lal sus dizayn

Yaklaşan düğün günü için heyecanlanan gelin ve damat adayları bu özel günün...

Hakkında

Aşk Perisi ile müşteriler organizasyonları için gerekli olan hediyelik eşyalar ve şekerleme paketleri elde edebilmektedirler herkese özel olarak değişen özelliklerde çok çeşitli hediyelikler hazırlanmaktadır. Sizlerde yer alan modellerden yararlanarak kendi konseptlerinize göre uygun olabilecek tasarımları seçebilir ve üzerinde değişikler yaparak organizasyonlarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Her türlü organizasyon için gerekli olabilecek şekerleme ve hediyelik eşyalar burada mevcuttur. Sizlerde kendinize özgü tasarımlarınız ile davetlilerinize hoş vakitler geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Herkese özel olarak değişik tasarımlar yapılmaktadır. Düğünlere özel olarak nikah şekerleri ve diğer hediyelik eşyalar burada hazırlanmaktadır. Sizlerde yer alan tüm bu hizmetlerden yararlanmak için iletişime geçebilir ve unutulmaz bir organizasyona davetlilerinizle imza atabilirsiniz.

İletişim

Duygu Ugurluer

  • Adres: EsenyurtYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.