28 event

E-posta Gönder

28 event

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Biscotti

...

Angel Nikah Şekeri
50

Diğer

Angel Nikah Şekeri

Merhaba biz bayanlar ömrümüz boyunca guzel bir gelinlik giymeyi hayal eder,...

İstanbul

can nıkah sekerı

...

Hakkında

Davetlilerinize hoş vakit geçirmeleri ve geldikleri organizasyonu sevebilmeleri açısından küçük hediyelik eşyaları 28 Event ile yaptırabilirsiniz. Düğünlere, nişanlar, sözlere, kına gecelerine, sünnet düğünlerine özel olarak değişen özelliklerde hediyelik eşyalar burada yapılmaktadır. Düğünlerin konseptlerine göre istenilen özelliklerde nikah şekerleri ve hediyelikler hazırlanmaktadır. Sizlerde yer alan hediyeliklerden yararlanmak ve davetlilerinize unutulmayacak bir gün sunmak için iletişime geçebilirsiniz. Herkese özel olarak değişen özelliklerde hizmetler burada verilmektedir. kendi tarzlarınıza özgü olarak değişik materyaller ile nikah şekerlerini ve diğer hediyelik eşyaları yaptırabilirsiniz. İstenilen siparişler adreslere teslim edilmektedir. Sizlerde burada bulunan çeşitlerden kendi organizasyonlarınız için hediyelikler yaptırabilir ve yer alan modeller üzerinde değişiklikler yaptırarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

İletişim

Ceren Kiran

  • Adres: Caddebostan mah. prof dr. hulusı behcet cad. zıya bey apt. no34/a -1Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.