Müzik Nevşehir

Hijazz Müzik ve Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hijazz Müzik ve Organizasyon Hakkında

Düğün, kına, nişan, sünnet, doğum günü ve açılış gibi aklınıza gelebilecek neredeyse tüm organizasyonlara müziğin eşsiz sesiyle eşlik eden Hijazz Müzik ve Organizasyon’un çatısı altında buluşan muhteşem ekibimizle tanışabilirsiniz.

Özel gün ve geceleriniz için orkestra temin ediyor, profesyonel bir şekilde ses ve ışık hizmeti sağlıyoruz. Sadece bunları yaptığımızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yapmak istediğiniz organizasyonun içeriği ve süresine göre hem sizin isteklerinizi dinliyor hem de daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan örnekler gösteriyoruz. Salon süslemesi hizmetimizle de istediğiniz konsepti sizin için kolayca uyguluyoruz. Organizasyonlarla ilgilenecek bir yetkilimiz sürekli olarak sizinle ilgilenerek isteklerinizi yerine getirmek için ekibimizi yönetecek. Müziğe gönül vermiş bir ekip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özel yetenek sınavları için kurs hizmeti vererek bağlama, ney, gitar, yan flüt, piyano, resim ve blade için özel olarak eğitim verdiğimizi de mutlaka belirtmek isteriz.

Yıllar geçse bile sürekli hatırlayacağınız bir geceyi şansa bırakmak istemeyeceğinizi düşünüyoruz. Bugüne kadar edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda sizin de keyifli ânlar yaşayacağınızı ve bizi seçtiğiniz için mutluluk duyacağınızı düşünüyoruz.

Ses, sahne, ışık ve truss hizmetini tek bir yerden almak ve kusursuz bir süreç yaşamak istiyorsanız işinde uzman bir ekiple çalışarak sorunsuz bir süreç yaşayabilirsiniz. Organizasyonlarınız öncesi ekibimizle randevu alarak tanışırsanız sizinle ayrıcalık bir görüşme yapma imkânına ulaşmış oluruz. Bizim hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak, etkinliklere dair paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hijazz Nevşehir’e ait iletişim bilgileri ile bizimle kolaylıkla irtibat sağlayabilirsiniz. Ekibimize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Hijazz’a ait iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    15 Temmuz Mah. Zübeyde Hanım Cd. 260 Evler A blok No: 248 Merkez / Nevşehir

  • Haritadaki Konumu

    Hijazz Müzik ve Organizasyon Yol Haritası

Hijazz Müzik ve Organizasyon Yorumları (5)

Derya & Asım

Düğün Tarihi: 20.09.2019

Hijazz müzik ve organizasyon ailesine çok teşekkür ediyoruz. Beklediğimizden daha güzel ve unutulmaz bir program çıkardılar.

Ülkü & Kaan

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Hijazz müziğe teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Hem müzisyenleri hem de organizasyon ekipleriyle güzel bir düğün oldu. Nevşehir için Hijazz diyoruz ...

Zehra & Akif

Düğün Tarihi: 06.09.2019

Bekir Bey ve Suat Beye çok teşekkür ederiz. Mükemmel derecede ilgi ve alakalarının yanı sıra profesyonel ve deneyimli bir kadro ile muhteşem bir organizasyon yaşattılar. Tavsiyemizdir :)

Sena & Berat

Düğün Tarihi: 26.07.2019

Çok güzel bir akşamdı. Gerek misafirlerimiz gerekse ailemiz çok memnun kaldık. Güvenilir ve profesyonel bir ekip. Ayrıca orkestradan olan memnuniyetimizi dile getimeden geçemeyecez. Teşekkürler Hijazz organizasyon

Burcu & Ali

Düğün Tarihi: 19.07.2019

Bekir bey ve ekibine çok teşekkür ederiz herşey istediğimiz gibi oldu ::)
ellerinize sağlık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.