Müzik Listeleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:02 dakika

01.05.2011

İşte en önemli ve en zor işlerden biriyle karşı karşıyasın. Önemsizmiş gibi görünen, son günlere bırakılan müzik listeleri yüzünden ne düğünler heba oldu bilir misin? Ben bilirim.

Şunu asla unutma bir düğünü nerede yaparsan yap, menüde ne ikram edersen et, ne kadar para harcarsan harca müzik meselesi doğru çözülmediyse o düğün sönük ve enerjisiz geçmeye mahkumdur.

Bu yüzden işi ciddiyetle ele almalısın. Daha önce gittiğin düğünleri bir aklından geçir. Hangilerinde çok eğlendin, hangileri sönük ve sıradan geçti. Bunun dönüp dolaşıp bağlandığı yer o düğünden çalan müzikler, DJ ya da müzik grubudur.

Her şeyden önemlisi düğün gecesi sizin çift olarak sevdiğiniz ve eğlendiğiniz parçaların çalması. Çünkü bir düğünü güzel yapan şey eğlenen, mutlu, dans eden gelin ve damattır. Sizin enerjiniz düşün olursa davetliler de eğlenecek ortamı yakalayamaz.

Bu işe olabildiğince erken başlarsan o geceyi harika çıkartabilirsin. İkinizin de sevdiği parçaları bir yerde listelemeye başla.

Etrafındaki müzik takibine ve zevkine güvendiğin insanlardan da sizin geceniz için bunu yapmalarını iste.

müzik listeleri

Bu listeleri birkaç ana başlık oluşturarak yapmanız işleri kolaylaştıracaktır. Yabancı, yerli, hareketli, yavaş, nostaljik, popüler gibi başlıklarda listelerseniz bir plan yapman kolaylaşır.

Çift olarak sizin beğendiğiniz parçalar olmasına özen gösterirken davetlileri de tamamen ıskalama. Davetli profiliniz ve yaş ortalaması gibi özellikleri dikkate alarak herkesin gece boyunca eğlenebileceği bir akış hazırla.

Düğünlerde eğlendirmek konusunda uzmanlaşmış bir DJ, orkestra veya grup ile anlaşmak için bu sayfadan firmaları inceleyebilirsin. Düğün.com çiftlerine özel indirim ve fırsatları ise buradan https://dugun.com/muzik/indirim takip edebilirsin.

Orkestra ve DJler

Şehrindeki en iyi Müzik firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Orkestra ve DJler

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum