Yusuf Özer Entertainment Design

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Enstrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
  • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Balkan
  • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce
  • Müzik Türü Pop, Caz/Blues, Diğer

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Eventin Turkey Müzik Organizasyon
25 11 10

Avcılar

Eventin Turkey Müzik Organizasyon

3.000-5.000 TL
Okandora Wedding & Event Team
44 36 8

Sarıyer

Okandora Wedding & Event Team

2.000-3.000 TL

Hakkında

Düğününüze renk katacak muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?

‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde tüm detayları Yusuf Özer Entertainment Design ekibinin sihirli ellerine emanet edin, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve hayatınızın en önemli günlerinden birinin tadını sonuna kadar çıkarın!

Her çiftin kendine özgü müzik zevklerinin olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de etkinliklerinize profesyonel bir dokunuş yapmak için isteklerinizi göz önünde bulunduruyor, tamamen içinize sinen bir süreç için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Davetleriniz için son teknolojiyle ekipmanlar kullanmayı tercih ediyoruz. ‘’Peki, bunun en büyük avantajı nedir?’’ diye soracak olursanız cevabımız; ‘’Özenle seçip karar verdiğiniz şarkıları en iyi şekilde ortama yansıtabilmek’’ şeklinde olacaktır. Ayrıca yine kullandığımız bu kaliteli ekipmanlar sayesinde hem sahneye yakın olanlar misafirleriniz hem de sahneye uzak köşede olan konuklarınız rahatsız olmayacak şekilde aynı müzik volümünde eğlenebilecekler. Tabii kusursuz bir süreç için detaylı planlama yapmayı da ihmal etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Hizmetlerimiz arasında; açık havada performans, düğün öncesi planlama görüşmesi, kendi müzik listenizi oluşturma gibi imkânlar da bulunuyor ve ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz imkândan yararlanabiliyorsunuz. İstanbul dışında düğün yapmak isteyen çiftlerimiz de bizden hizmet alabiliyor.

Düğün dışında açılışlar, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, sünnet düğünü gibi tüm özel gün ve etkinlikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdiye kadar birçok davet ve etkinlikler için olağanüstü eğlence sunan ekibimiz, sizin de yanınızda olarak mutluluğunuza ortak olmak istiyor. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün orkestra İstanbul fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yusuf Özer

Mehmet Bey

  • Adres: Fulya Mah. Pehlivan Sk. No:14 / A Şişli / İstanbul

Yusuf Özer Entertainment Design Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!