Voice Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Voice Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Voice Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Voice Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Voice Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Voice Orkestrası Hakkında

Seçkin ve deneyimli müzisyenlerden oluşan Voice canlı müzik orkestrası ile bol eğlenceli harika bir gün sizi bekliyor. Yaklaşmakta olan düğünüze birbirinden yetenekli sanatçılar ile dolu dinamik ve profesyonel bir orkestra ile anlaşarak damga vurmak isterseniz buna talibiz. Düğünler başta olmak üzere nişan törenleri, yılbaşı eğlenceleri, kurumsal etkinlikleri balolar ve partiler gibi toplu davetlerin tamamına aynı disiplin ve iş ciddiyeti ile katılarak organizasyonlara renk katıyoruz.

Düğünden önce mutlaka yaptığımız bir şey var ki o da çiftlerimiz ile birebir görüşme. Düzenlediğimiz bu toplantıda düğüne dair bilmemiz gereken detayları öğreniyor ve gelin ile damadın isteklerini dinliyoruz. Müzik zevkleri ve beklentilerini anladığımızda repertuvar ve mekân detayları hakkında görüşerek her şeyi netleştiriyor ve planlamamızı yapıyoruz. Bu sayede her şey çiftimizin arzu ettiği şekilde ve eksiksiz gerçekleşiyor.

Voice Orkestrası olarak müzik yapacağımız sahnede ses ve ışık sistemleri gibi düzenekleri biz ayarlayabiliyoruz. Balo veya otel salonları haricinde kır bahçesi ve havuzbaşı gibi açık alanlarda da performans sergileyebiliyoruz. İşimizi yaparken sınır tanımıyor ve İstanbul dışında herhangi başka bir ilden teklif geldiğinde değerlendiriyor ve şartlar uygun olduğu takdirde memnuniyetle oraya da gidebiliyoruz. Prensip olarak sahnede kalacağımız süreye dair herhangi bir limit belirlemekten hoşlanmıyoruz. Dinleyenlerimizi eğlendirdiğimiz ve onların da bunu istemeye devam ettiği sürece performansımızı sergilemeye devam ediyoruz. Aile ve arkadaşlarınızdan oluşan davetlileriniz dans edip eğlenmeyi çok seviyorsa bize de bunu müziklerimiz ile sağlamak düşer.

İstanbul düğün orkestra fiyatlarımızı öğrenmek ve hizmet detaylarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yapmanız gereken gayet basit. Hemen şimdi sayfanın yukarısında bulunan telefon numarası ve mail adresini kullanarak bizi arayabilir veya mesajınızı yazabilirsiniz. Üçüncü bir yöntem olarak da sağdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğüne en az 1 ay kala bize ulaşırsanız en iyi şekilde size yardımcı oluruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Teşvikiye Mah. Hacıeminefendi sok. Gül Apt No:73 D:2 Nişantaşı-Şişli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Voice Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.