Voice Orkestrası

1

E-posta Gönder

0212 963 0489

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Genel Özellikler

 • Performans Türü Orkestra
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Hakkında

Seçkin ve deneyimli müzisyenlerden oluşan Voice canlı müzik orkestrası ile bol eğlenceli harika bir gün sizi bekliyor. Yaklaşmakta olan düğünüze birbirinden yetenekli sanatçılar ile dolu dinamik ve profesyonel bir orkestra ile anlaşarak damga vurmak isterseniz buna talibiz. Düğünler başta olmak üzere nişan törenleri, yılbaşı eğlenceleri, kurumsal etkinlikleri balolar ve partiler gibi toplu davetlerin tamamına aynı disiplin ve iş ciddiyeti ile katılarak organizasyonlara renk katıyoruz.

Düğünden önce mutlaka yaptığımız bir şey var ki o da çiftlerimiz ile birebir görüşme. Düzenlediğimiz bu toplantıda düğüne dair bilmemiz gereken detayları öğreniyor ve gelin ile damadın isteklerini dinliyoruz. Müzik zevkleri ve beklentilerini anladığımızda repertuvar ve mekân detayları hakkında görüşerek her şeyi netleştiriyor ve planlamamızı yapıyoruz. Bu sayede her şey çiftimizin arzu ettiği şekilde ve eksiksiz gerçekleşiyor.

Voice Orkestrası olarak müzik yapacağımız sahnede ses ve ışık sistemleri gibi düzenekleri biz ayarlayabiliyoruz. Balo veya otel salonları haricinde kır bahçesi ve havuzbaşı gibi açık alanlarda da performans sergileyebiliyoruz. İşimizi yaparken sınır tanımıyor ve İstanbul dışında herhangi başka bir ilden teklif geldiğinde değerlendiriyor ve şartlar uygun olduğu takdirde memnuniyetle oraya da gidebiliyoruz. Prensip olarak sahnede kalacağımız süreye dair herhangi bir limit belirlemekten hoşlanmıyoruz. Dinleyenlerimizi eğlendirdiğimiz ve onların da bunu istemeye devam ettiği sürece performansımızı sergilemeye devam ediyoruz. Aile ve arkadaşlarınızdan oluşan davetlileriniz dans edip eğlenmeyi çok seviyorsa bize de bunu müziklerimiz ile sağlamak düşer.

İstanbul düğün orkestra fiyatlarımızı öğrenmek ve hizmet detaylarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yapmanız gereken gayet basit. Hemen şimdi sayfanın yukarısında bulunan telefon numarası ve mail adresini kullanarak bizi arayabilir veya mesajınızı yazabilirsiniz. Üçüncü bir yöntem olarak da sağdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğüne en az 1 ay kala bize ulaşırsanız en iyi şekilde size yardımcı oluruz.

İletişim

Naz Sezer Evin

Yelda Önen

 • Telefon: 0212 963 0489
 • Adres: Teşvikiye Mah. Hacıeminefendi sok. Gül Apt No:73 D:2 Nişantaşı-Şişli

Voice Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!