Müzik İstanbul

ViyolArt Müzik Organizasyon

0212 963 23 18
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  20.000-30.000 TL

ViyolArt Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

ViyolArt Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

ViyolArt Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

ViyolArt Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

ViyolArt Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

ViyolArt Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

ViyolArt Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.

ViyolArt Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

ViyolArt Müzik Organizasyon performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

ViyolArt Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

ViyolArt Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 5 saat sürmektedir.

ViyolArt Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

ViyolArt Müzik Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

ViyolArt Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

ViyolArt Müzik Organizasyon davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, baby shower, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, piknik, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

ViyolArt Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

ViyolArt Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

ViyolArt Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, ViyolArt Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

ViyolArt Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

ViyolArt Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, konsepte uygun kostüm, düğün öncesi planlama toplantısı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, şehir dışında hizmet, ekipman".

ViyolArt Müzik Organizasyon Hakkında

ViyolArt Muzik Organizasyon, konservatuvar mezunu sanatçılar tarafından kurulmuş bir şirket. Şirketimiz bünyesinde hem konser ve festival gibi etkinlikler düzenliyor, hem de başta düğünler olmak üzere tüm özel davetlerinizde profesyonel müzik grubumuzla sahne alıyoruz. Farklı çizgimiz ve geniş repertuvarımızla benzersiz sahne performansları sunan İstanbul düğün orkestralarının başında geliyoruz. Düğün davetinizde hoş bir ambiyans yaratmak için daha ne bekliyorsunuz?

Deneyim

ViyolArt Organizasyon & Menajerlik’te müziği tüm platformlarda en iyi şekilde icra etme vizyonuyla yola çıktık. Dinleyicilerimizin ve çiftlerimizin memnuniyetini kazanarak onları mutlu etmek en büyük misyonumuz. Müzik grubumuz 2008 Aydın Doğan Vakfı, Ajia Otel, Çırağan Sarayı, Bosphorus Otel ve Swiss Otel gibi önemli kuruluşların organizasyonlarında sahne aldı. Ekibimizin sayısı organizasyonların kapsamına göre 4-10 kişi arasında değişebiliyor.

Hizmetler

ViyolArt düğün müzik organizasyon hizmetlerimizin başında renkli orkestramız, saksafon, solo, quartet, DJ, trio ve bando geliyor. Perküsyon şovlarımız, fasıl grubumuz ve saksafon sololarımız özel davetlerin en çok beğeni toplayan sahne performanslarından. Düğün karşılama ve kokteyl gruplarımız da davetlilerinizi hoş nağmelerle karşılıyor. Solo enstrümanlarda piyano, arp ve yan flüt dinletilerimizi deneyebilirsiniz.

DJ ile solist veya keman performanslarımız da özellikle after party etkinliklerinde büyük ilgi görüyor. Düğün davetleriniz için ekipman teminini de biz sağlayabiliyoruz. Düğün öncesinde çiftlerimizle bir araya gelerek düğünün konseptine, mekanın özelliklerine ve çiftlerimizin taleplerine göre bir liste veya akış belirliyoruz. Açık ve kapalı havadaki tüm mekanların yanı sıra şehir dışındaki düğün davetlerinizde de sahne alabiliyoruz.

Müzik Türleri

Çiftlerin taleplerine göre her müzik türünü çalabiliriz. Repertuvarımız son derece zengin. Türkçe ve yabancı pop şarkılardan nostaljik 70’ler ve 80’lere uzanabilir, hem romantik hem de hareketli şarkılarla unutulmaz bir gece yaşatabiliriz. Yöresel ve dünya müziklerine de ağırlık verebilir, Karadeniz, Latin, Balkan, Grek ve Flamenko listeleri oluşturabiliriz. Türk sanat müziği performanslarımız da çiftlerimizin misafirlerine sunabileceğimiz müzik türlerinden.

Ek Hizmetler

Düğün öncesinde yapacağımız planlama görüşmesinde çiftlerimizle gecenin akışını belirleyip şarkı listeleri oluşturabiliriz. Size özel şarkıları ve özellikle çalmasını istediğiniz parçaları bizimle paylaşmanız yeterli. ViyolArt Müzik Organizasyon olarak sahnemizde dans gruplarına da yer verebiliyoruz. Konsepte uygun kostümler de bu ilgi çekici gösterilerin bir parçası oluyor. Ayrıca düğün mekanınızdaki ses, ışık, sahne ve truss sistemleri gibi hizmetleri son teknoloji ekipmanlarla biz üstleniyoruz.

Düğün gecenizde gerçek bir müzik şöleni yaşamak ve misafirlerinize hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşatmak istiyorsanız aradığınız her şey ViyolArt’ta sizi bekliyor diyebiliriz. En kapsamlı müzik hizmeti sunan İstanbul düğün müzik gruplarından biri olarak çiftlerimizin bütçelerini de düşünüp erken rezervasyon avantajları sunuyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımızla ilgili fikir almak için sayfanın yanındaki formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 23 18

 • Adres::

  Muradiye Mahallesi, Göknar Sokak, Ahmetbey Apt., No:19, Beşiktaş

 • Haritadaki Konumu

  ViyolArt Müzik Organizasyon Yol Haritası

ViyolArt Müzik Organizasyon Yorumları (5)

Beyza & Ahmet

Düğün Tarihi: 30.08.2022

Zengin repertuarınızdan oluşan fasıl grubunuzu çok beğendik. Her şey için teşekkür ederiz.

Kübra & Ahmet

Düğün Tarihi: 13.08.2022

Gerek düğün öncesi ilginiz, gerekse düğün günü titiz çalışmanızla sorunsuz bir müzik organizasyonu gerçekleştirmiş olduk. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Süheyla & Mehmet

Düğün Tarihi: 06.08.2022

Bayan Trio Grubunuz renkli kıyafetleriyle gecemize renk kattı. Kulaklarımızın pasını sildi . Çok çok teşekkür ederiz.

Buse & Ozan

Düğün Tarihi: 10.07.2022

Saksafon Show eşliğinde Dj performansı düğünümüze çok büyük bir hava kattı. En trend parçalardan oluşan repertuarınız çok başarılıydı.

Farangis & Muhammed

Düğün Tarihi: 04.06.2022

The solo violin show was amazing. She played the wedding entrance piece we wanted very well. Thanks

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.