Müzik İstanbul

Violinist Kate

Violinist Kate

Violinist Kate Hakkında

Benzersiz sahne performanslarımız ve şovlarımızla İstanbul düğün müzik organizasyon firmalarından çok farklı bir çizgiye sahibiz. Müzik sektöründeki yolculuğumuz 2006 yılında başladı. O günden beri Violinist Kate ve DJ Hüseyin olarak düğün ve davetlerin aranılan isimlerinin başında geliyoruz. Muhteşem bir keman şovu, danslar, renkli gösteriler ve dinlemeye doyamayacağınız bir müzik ziyafetiyle düğün davetinizi hem sizin hem de misafirleriniz için unutulmaz kılabiliriz.

Deneyim

Violinist Kate ve DJ Hüseyin’den bahsetmek gerekirse, uzun yıllardır müzik sektöründe olduğumuzu söyleyebiliriz. Hüseyin Bey 2006 yılında dansa olan ilgisiyle çıktığı bu yolda bugüne dek yurtdışından birçok renkli şovu ve dans programını ülkemize getirdi. Yıllarca söz edilen pek çok organizasyonun mimarı oldu. 2013’te müzik sektörüne giriş yaptığından beri DJ performansı sergiliyor ve davetler için dinlemeye doyamayacağınız zengin repertuarlar hazırlıyor.

Ekibimizin güzel yıldızı Violinist Kate ise profesyonel keman virtüözü olmakla birlikte, Kiev Ulusal Müzik Akademisi’nden mezun. Yer aldığı tüm davet ve etkinliklerde dinleyicilerine muhteşem keman resitalleri sunuyor. Gösterilerinde ayrıca büyüleyici dans performansları izlemeniz de mümkün. Ekip olarak hedefimiz daima çiftlerimize ve misafirlerine müziğimiz hissettirirken bir yandan da hayal dünyalarına ulaşabilmek. İşimizi severek ve keyifle yapıyoruz.

Hizmetler

Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetle İstanbul düğün müzik gruplarını değerlendirdiğiniz evlilik hazırlık sürecinde size farklı bir tarz sunabiliriz. Düğün davetlerinde DJ ve elektro kemanımızla canlı ve oldukça neşeli performanslara imza atıyoruz. Başta düğünler olmak üzere parçası olduğumuz tüm etkinliklerde sizin ve davetlilerinizin iyi vakit geçirmesine önem veren bir ekibiz. Davetin havasına renk katmakla birlikte konsepte uygun bir müzik tarzı da yaratabiliriz.

Müzik Türleri

Düğün organizasyonlarımızda atmosfere uygun listeler hazırladığımızı söyleyebiliriz. Düğün öncesinde çiftlerimizle gerçekleştireceğimiz planlama toplantısında zevklerinizi, ne tür müziklerden hoşlandığınızı öğreniyor ve akışımızı buna göre düzenliyoruz. Repertuarımızda popüler olan müziklerden klasik tarzlara kadar farklı tınılar yakalayabiliriz. House ve lounge müzik de davetlerimizin en sevilen ve tercih edilen tarzlarından. Tamamen sizi yansıtan bir repertuar ve tarzla davetinizi kişiselleştirmek elimizde.

Ek Hizmetler

Renkli müzik performanslarımızla katıldığımız diğer etkinliklerin başında kokteyl ve tanıtımlar geliyor. Gerek kurumsal gerek özel davetlerinizde, fuar ve açılışlarda size özel programlar ve kostümlü şovlar hazırlayabiliriz. Düğün ve diğer davetlerinizde misafirleri karşılama müziğimizle onlara ne kadar hoş bir ortama adım attıklarını hissettirmemiz de mümkün. Gelin ile damadın giriş müziği ve ilk dans gibi özel anlarda Violinist Kate size eşlik edebilir.

Violinist Kate ve DJ Hüseyin olarak bizler, özellikle çiftlerimizle doğru iletişimi kurmaya büyük önem veriyoruz. Size hayallerinizi yaşatmak ve benzersiz fikirler sunmak için buradayız. Güzel kutlamalarda bir araya gelmek isterseniz, alttaki bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz. İstanbul düğün müzik ücretleri hakkındaki sorularınız için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Violinist Kate ile özgürce müzik yapmak isterseniz, biz hizmete hazırız!

Violinist Kate Özellikler

Performans Türü
DJ Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Klasik Konsept Müzikler

Violinist Kate Sıkça Sorulan Sorular

Violinist Kate düğün müziği fiyatları ne kadar?

Violinist Kate düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Violinist Kate fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Violinist Kate fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Violinist Kate performans süresi ne kadar?

Violinist Kate performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Violinist Kate performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Violinist Kate performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Violinist Kate ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Violinist Kate ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Violinist Kate hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Violinist Kate davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler, baby shower, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Violinist Kate kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Violinist Kate düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Violinist Kate şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Violinist Kate şehir dışında hizmet veriyor.

Violinist Kate hangi ek hizmetleri sunuyor?

Violinist Kate şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, ekipman, şehir dışında hizmet, açık havada performans, dans grupları, konsepte uygun kostüm, düğün öncesi planlama toplantısı".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.