Violinist Kate

0212 963 26 46

E-posta Gönder

 • Maltepe, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

%30 i̇ndirim

Son gün 10/12/2022

Benzersiz Bir Deneyim ! DJ Ve Elektro Keman Performansı %30 İndirimle Sizlerle !

Benzersiz sahne performanslarımız ve şovlarımızla düğün müzik... devamı 

Hediye

Son gün 03/12/2022

Anlaşmalarınıza Özel Organizasyonlarda Karşılama Hostesi Hediye !

Benzersiz sahne performanslarımız ve şovlarımızla düğün müzik... devamı 

Violinist Kate Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Violinist Kate Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Klasik, Konsept Müzikler

Violinist Kate Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Violinist Kate Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Violinist Kate Hakkında

Benzersiz sahne performanslarımız ve şovlarımızla İstanbul düğün müzik organizasyon firmalarından çok farklı bir çizgiye sahibiz. Müzik sektöründeki yolculuğumuz 2006 yılında başladı. O günden beri Violinist Kate ve DJ Hüseyin olarak düğün ve davetlerin aranılan isimlerinin başında geliyoruz. Muhteşem bir keman şovu, danslar, renkli gösteriler ve dinlemeye doyamayacağınız bir müzik ziyafetiyle düğün davetinizi hem sizin hem de misafirleriniz için unutulmaz kılabiliriz.

Deneyim

Violinist Kate ve DJ Hüseyin’den bahsetmek gerekirse, uzun yıllardır müzik sektöründe olduğumuzu söyleyebiliriz. Hüseyin Bey 2006 yılında dansa olan ilgisiyle çıktığı bu yolda bugüne dek yurtdışından birçok renkli şovu ve dans programını ülkemize getirdi. Yıllarca söz edilen pek çok organizasyonun mimarı oldu. 2013’te müzik sektörüne giriş yaptığından beri DJ performansı sergiliyor ve davetler için dinlemeye doyamayacağınız zengin repertuarlar hazırlıyor.

Ekibimizin güzel yıldızı Violinist Kate ise profesyonel keman virtüözü olmakla birlikte, Kiev Ulusal Müzik Akademisi’nden mezun. Yer aldığı tüm davet ve etkinliklerde dinleyicilerine muhteşem keman resitalleri sunuyor. Gösterilerinde ayrıca büyüleyici dans performansları izlemeniz de mümkün. Ekip olarak hedefimiz daima çiftlerimize ve misafirlerine müziğimiz hissettirirken bir yandan da hayal dünyalarına ulaşabilmek. İşimizi severek ve keyifle yapıyoruz.

Hizmetler

Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetle İstanbul düğün müzik gruplarını değerlendirdiğiniz evlilik hazırlık sürecinde size farklı bir tarz sunabiliriz. Düğün davetlerinde DJ ve elektro kemanımızla canlı ve oldukça neşeli performanslara imza atıyoruz. Başta düğünler olmak üzere parçası olduğumuz tüm etkinliklerde sizin ve davetlilerinizin iyi vakit geçirmesine önem veren bir ekibiz. Davetin havasına renk katmakla birlikte konsepte uygun bir müzik tarzı da yaratabiliriz.

Müzik Türleri

Düğün organizasyonlarımızda atmosfere uygun listeler hazırladığımızı söyleyebiliriz. Düğün öncesinde çiftlerimizle gerçekleştireceğimiz planlama toplantısında zevklerinizi, ne tür müziklerden hoşlandığınızı öğreniyor ve akışımızı buna göre düzenliyoruz. Repertuarımızda popüler olan müziklerden klasik tarzlara kadar farklı tınılar yakalayabiliriz. House ve lounge müzik de davetlerimizin en sevilen ve tercih edilen tarzlarından. Tamamen sizi yansıtan bir repertuar ve tarzla davetinizi kişiselleştirmek elimizde.

Ek Hizmetler

Renkli müzik performanslarımızla katıldığımız diğer etkinliklerin başında kokteyl ve tanıtımlar geliyor. Gerek kurumsal gerek özel davetlerinizde, fuar ve açılışlarda size özel programlar ve kostümlü şovlar hazırlayabiliriz. Düğün ve diğer davetlerinizde misafirleri karşılama müziğimizle onlara ne kadar hoş bir ortama adım attıklarını hissettirmemiz de mümkün. Gelin ile damadın giriş müziği ve ilk dans gibi özel anlarda Violinist Kate size eşlik edebilir.

Violinist Kate ve DJ Hüseyin olarak bizler, özellikle çiftlerimizle doğru iletişimi kurmaya büyük önem veriyoruz. Size hayallerinizi yaşatmak ve benzersiz fikirler sunmak için buradayız. Güzel kutlamalarda bir araya gelmek isterseniz, alttaki bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz. İstanbul düğün müzik ücretleri hakkındaki sorularınız için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Violinist Kate ile özgürce müzik yapmak isterseniz, biz hizmete hazırız!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.