Up Organizasyon

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Adalar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Dj Hava Çilingir
46

Ataşehir

Dj Hava Çilingir

2.000-3.000 TL

Hakkında

Rüya gibi bir düğüne ev sahipliği yapmak, sevdiklerinizle birbirinden güzel şarkılar eşliğinde eğlenmek istiyorsanız Up Organizasyon Orkestrası olarak size hizmet vermeye hazırız!

Up Organizasyon isimli müzik grubumuzla sektöründeki saygın konumumuzu ve güvenirliliğimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırıyoruz. Her zaman kaliteli hizmet sunuyor ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışıyoruz. Sorumluluk anlayışı ile hizmetlerini sürdüren bir markayız.

Up ailesi olarak bizim için müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman çok önemli. Profesyonel ekibimizle birlikte en iyi hizmeti ortaya çıkarıyoruz. Uzman kadromuz ve kreatif ekibimiz ile beklentilerinizi karşılıyoruz. Müzik ve organizasyon sektöründe moda olan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Her türlü istek ve talebinizi kolayca karşılıyoruz. Her geçen gün daha çok büyüyor ve markamızı geliştiriyoruz.

Kurumsal deneyimimiz ve engin birikimimiz ile özel günleri için bizi tercih eden müşterilerimize nitelikli ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Misyonumuza ulaşmamızdaki en temel dayanağımız ise elbette etik değerlere her koşulda uymayı ilke edinmiş olmamız. Takım ruhu içinde çalışan profesyonel kadromuz, sizin istekleriniz üzerine özel olarak hazırladığımız konsept çalışmalarımız ve projelerimizi başarıyla hayata geçiriyor.

Davetlerinizden önce sizinle bir araya gelerek hizmet içeriğinizi beraber oluşturuyoruz. Bizim için önemli olan beklentilerinizi karşılayabilmek. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. İstediğiniz tüm parçaları ve müzik türlerini rahatlıkla icra edebiliyoruz. Düğün mekanınıza saatler önce gelerek sahne ve ses ekipmanlarımızın kurulumunu yapıyoruz. Daha sonra mini bir prova alıyoruz.

Siz de Kadıköy müzik ve gösteri grupları arasında bir tercih yapacaksanız Up Organizasyon’u da mutlaka değerlendirmelisiniz. Orkestramıza ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Efkan Oz

 • Adres: Koşuyolu mah. İmar Limited Sk. No:10 Kadıköy/İstanbul, 34000

Up Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!