Up Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Up Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Up Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Up Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Up Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Up Organizasyon Hakkında

Rüya gibi bir düğüne ev sahipliği yapmak, sevdiklerinizle birbirinden güzel şarkılar eşliğinde eğlenmek istiyorsanız Up Organizasyon Orkestrası olarak size hizmet vermeye hazırız!

Up Organizasyon isimli müzik grubumuzla sektöründeki saygın konumumuzu ve güvenirliliğimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırıyoruz. Her zaman kaliteli hizmet sunuyor ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışıyoruz. Sorumluluk anlayışı ile hizmetlerini sürdüren bir markayız.

Up ailesi olarak bizim için müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman çok önemli. Profesyonel ekibimizle birlikte en iyi hizmeti ortaya çıkarıyoruz. Uzman kadromuz ve kreatif ekibimiz ile beklentilerinizi karşılıyoruz. Müzik ve organizasyon sektöründe moda olan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Her türlü istek ve talebinizi kolayca karşılıyoruz. Her geçen gün daha çok büyüyor ve markamızı geliştiriyoruz.

Kurumsal deneyimimiz ve engin birikimimiz ile özel günleri için bizi tercih eden müşterilerimize nitelikli ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Misyonumuza ulaşmamızdaki en temel dayanağımız ise elbette etik değerlere her koşulda uymayı ilke edinmiş olmamız. Takım ruhu içinde çalışan profesyonel kadromuz, sizin istekleriniz üzerine özel olarak hazırladığımız konsept çalışmalarımız ve projelerimizi başarıyla hayata geçiriyor.

Davetlerinizden önce sizinle bir araya gelerek hizmet içeriğinizi beraber oluşturuyoruz. Bizim için önemli olan beklentilerinizi karşılayabilmek. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. İstediğiniz tüm parçaları ve müzik türlerini rahatlıkla icra edebiliyoruz. Düğün mekanınıza saatler önce gelerek sahne ve ses ekipmanlarımızın kurulumunu yapıyoruz. Daha sonra mini bir prova alıyoruz.

Siz de Kadıköy müzik ve gösteri grupları arasında bir tercih yapacaksanız Up Organizasyon’u da mutlaka değerlendirmelisiniz. Orkestramıza ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Koşuyolu mah. İmar Limited Sk. No:10 Kadıköy/İstanbul, 34000

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Up Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.