Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone

E-posta Gönder

 • Diğer, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues, Hip Hop

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Hakkında

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren bir orkestra ile eğlencenizi güzelleştirmek ister misiniz? Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone ailesi olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve size unutulmaz bir düğün vaat ediyoruz.

“Sanatçıların dünyasında herkes melodisini kendi tarzında yapar, her biri görebildiği güzelliği yaratır.” felsefesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dinamik, yıllara rağmen içindeki amatör ruhu kaybetmeyen bir ekibe sahibiz. Heyecanımızı çalışmalarımıza yansıtıyor ancak bir an olsun profesyonel duruşumuzdan taviz vermiyoruz. Müzikal kalitemize sonsuz güveniyoruz. İşimizi iyi yapıyoruz. Müzik yolculuğumuzda size güzellikler sunacağımıza eminiz.

Düğünden önce nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğrenmek amaçlı mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Bu esnada hem sizinle tanışıyor hem de eğlencenizin içeriğini belirliyoruz. Çalışmalarımız konusunda sizi aydınlatıyoruz. Sahne performanslarımıza dair görüntüler gösteriyoruz. Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Bugüne kadar düğünlerin yanı sıra çok sayıda özel ve kurumsal davette sahne almayı başaran bir ekibiz. Her seferinde olumlu geri dönüşler almayı başardık. Sizin de etkinliğinizi tam olarak isteklerinize uygun şekilde düzenleyeceğimize inanıyoruz. Tabii ki bu aşamada önemli olan sizin neler istediğiniz. Bize tüm içtenliğinizle beklentilerinizi anlatabilirsiniz. Sizi anlayacak ve güzel bir hizmet sunacağız.

Tufan Aksoy Müzik Merkezi’ni kime sorsanız, size hakkımızda bilgi verir. Müzik çevrelerinde tanınan bir isme sahibiz. İzmir ve İstanbul ağırlıklı olmak üzere hizmet veriyor olsak da bize nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz. Tabii ki detayları ve fiyatları yapacağımız görüşme esnasında belirliyoruz. Her şeyi baştan konuşuyoruz.

İstanbul müzik grupları arasında düğününüzde sahne almasını isteyeceğiniz bir orkestra arayışındaysanız sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize kısa sürede rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.