Sun Lighting & Sound

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Sun Lighting & Sound Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Sun Lighting & Sound Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop

Sun Lighting & Sound Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sun Lighting & Sound Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Sun Lighting & Sound Hakkında

Özel günlerinizde profesyonel bir destek almak isterseniz, Sun Lighting & Sound ailesi olarak size hizmet vermeye her zaman hazırız. Bireysel ve kurumsal tüm organizasyonlarınızda memnuniyetle size yardımcı oluyoruz.

Hayatınızın en unutulmaz anları arasında mutlaka düğün, nikah, nişan ve kına geceniz gelecektir. İşte tüm bu güzel anları bizim desteğimizle görkemli hale getirebilirsiniz. Seslendirme, ışıklandırma, görüntü, sahne, podyum, güvenlik bariyeri, jeneratör, gökyüzü tarayıcıları, müzik ve DJ hizmetleri sunuyoruz. Hepsini tek çatı altında bulabilmek elbette sizin için de büyük bir avantaj.

Davetlerinizden önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Bizim için müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilmek çok önemli. Bunun için özenle çalışıyor, titiz bir şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Davet mekanınıza eğlenceniz başlamadan önce geliyor, ekipman kurulumunu yapıyoruz. Her zaman kaliteli teknolojik aletler kullanıyoruz. Teknik ekibimiz oldukça donanımlı. İşimizi kısa sürede tamamlıyoruz. Konuklarınızı daha önce konuştuğumuz şekilde karşılıyor, beklentilerinize uygun bir etkinliğe ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz.

İstanbul müzik organizasyon şirketleri arasında çalışmalarımızla ön plana çıkıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda davete katılma imkanımız bulundu. Hepsinde olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki sizin de davetinizde memnun kalacağınız bir hizmet sunacağız. Davetiniz nerede olursa olsun size eşlik edebiliriz. Her ortama ve mekana uygun ekipmanlarımız bünyemizde sorunsuz şekilde mevcut. Yapacağımız toplantılarda detayları daha net bir şekilde ele alıyor, uygun planlamayı sizinle birlikte yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek çok kolay! Sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu ücretsiz doldurarak bize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Böylelikle hem hizmet içeriklerimizi öğrenebilir hem de fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Cendere Cad. Merkez Mah. Selamet Sok. No: 17/A Kağıthane / İstanbul / Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.