soz sizden beste bizden

E-posta Gönder

soz sizden beste bizden

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Sound Music Center

Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geni? bir repertuara sahip olan müz...

İstanbul

phantom ses isik

Hizmet verdiğiniz alan ve sektör ne olursa olsun, zirveye oynamak ve başarı...

İstanbul

Brass Latin Music

...

Hakkında

Söz Sizden Beste Bizden ile kişiler organizasyonları içerisinde gerekli olan müzik hizmetlerini alabilmektedir. Organizasyonlar, düğünler, söz, nişan, yaz aktiviteleri, festivaller, konserler, kutlamalar, partiler, açılışlar, davetler gibi çok çeşitli organizasyon ve özel günler içerisinde gerekli olan müzik hizmetlerini buradan alabilirsiniz. Kişilere özel olarak programlar hazırlanmaktadır. Profesyonel ekipmanlar ve sanatçı destekleri ile istenilen tarzlar organizasyon boyunca yansıtılır. Eğlenceli organizasyonların vazgeçilmez unsurlarından biri müziktir. Bu nedenle seçimler her daima organizasyonlara uygun olmalı ve davetlilerin hoşlanacağı türlerde programlar yapılmalıdır. Burada her organizasyon konseptlerine uygun şekillerde müzik hizmetleri verilmektedir. Sizlerde yer alan hizmetlerden yararlanarak istediğiniz tarzları organizasyonlarınız içerisinde davetlilerinize yansıtabilir ve hoşça vakit geçirilmesini sağlayabilirsiniz.

İletişim

Erdem Aksoy

  • Adres: AvcilarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.