Sound Star

E-posta Gönder

Sound Star

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Hazal Müzik Organizasyon

1999 yılından bu yana ses ışık ve sahne sistemleri kiralama ve sunum sektör...

İstanbul

Poll Production

...

İstanbul

Little Band Events

...

Hakkında

Sound Star ile müşteriler organizasyonları için gerekli olan her türlü müzik hizmetini alabilmektedirler. Burada kişilere özel olarak değişen özelliklerde müzik programları, organizasyon programları hazırlanmaktadır. Sizlerde yer alan hizmetlerden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. Kişiler istedikleri müzik tarzlarından programlar oluşturabilmektedirler. Düğünlere özel olarak istenilen özelliklerde giriş ve ilk dans gibi müzik ayarlamaları yapılmaktadır. Yer alan hizmetler, düğünler, nişan, söz, yaz aktiviteleri, organizasyonlar, açılışlar, törenler, mezuniyet baloları, kutlamalar ve diğer partiler için gerektiği şekillerde verilmektedir. Profesyonel sahne ekipmanları ve ekipler ile müşteriler istekleri doğrultusunda gerekli olan hizmetler sunulmaktadır. Yer alan sanatçılar ile organizasyon programları hazırlanmaktadır. Sizlerde bu hizmetler için iletişime geçebilir ve istediğiniz tarzları organizasyonunuzda kullanabilirsiniz.  

İletişim

Mehmet Ali KelesYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.