Soner Can Dinler Ve Orkestrası

1

E-posta Gönder

7 yorum

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ, Orkestra, Enstrüman Solo Performans
 • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Arabesk/Fantazi, Caz/Blues, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Eventin Turkey Müzik Organizasyon
25 11 10

Avcılar

Eventin Turkey Müzik Organizasyon

3.000-5.000 TL
Okandora Wedding & Event Team
44 36 8

Sarıyer

Okandora Wedding & Event Team

2.000-3.000 TL

Hakkında

Ömrünüzün geri kalanının ilk gününde, yani düğününüzde sizi en iyi şekilde eğlendirecek Soner Can Dinler ve Orkestrası ile çalışmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Eğer demediyseniz de bu kararı daha rahat verebilmeniz için size yardımcı olacağını düşündüğümüz detaylı bilgileri aktarmak isteriz.

Öncelikle şununla başlayalım; Soner Can Dinler kimdir? Kendisi orkestramızın kurucusu ve yöneticisi olarak hayatı boyunca müzikle iç içe olmuş bir müzisyen. Öyle ki eğitimini dahi bu yönde almış ve Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümünden mezun olarak kendisini geliştirmiş. Bir keman virtüözü olarak aynı zamanda yüzlerce öğrenciye bu güzel enstrümanın eğitimini de vermiş ve vermeye devam ediyor. Pop müzik ve Türk Sanat Müziği alanlarında ustalaşmış Soner Can Dinler’in ülkenin en bilinen şirketleri aracılığıyla 2017 ve 2018 yıllarında piyasaya çıkarılmış 2 adet tekli albümü de mevcut.

Kurucumuza dair bazı bilgileri verdiğimize göre artık müziğe dair geçmişimiz ve bilgi birikimimizle ilgili fikir sahibi olmuşsunuzdur. Genç, dinamik, üretken ve enerjik bir orkestra olarak uzun yılların tecrübesi ile düğününüze katılmak ve sizi eğlendirmeyi çok isteriz. Geçmişten günümüze, pop ve oyun havaları da dahil pek çok türde yaptığımız müzik ile büyük bir kitleye hitap edebiliyoruz. Orkestramızdaki müzisyenlerin tamamı alanında uzman sanatçılar oldukları için profesyonel bir şekilde görevlerini eksiksiz yerine getirirler. En sevdiğiniz şarkılardan oluşan geniş bir repertuvarı sizin için severek seslendiririz.

Üstelik hizmetlerimiz sadece bununla da sınırlı değil. Eğer ihtiyaç duyuyorsanız düğün mekanınız için en kalitelilerinden oluşan ses, ışık ve sahne sistemleri de kurabiliyoruz. Açık hava ve kapalı alan fark etmeksizin performansımızı her yerde sergileyebiliyoruz.

İstanbul düğün orkestrası fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Soner Can Dinler

 • Adres: Fatih Mah. Adnan Kahveci cad. Arıkent Sitesi. A Blok No: 35 Daire:17 Büyükçekmece, İstanbul

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Yol Haritası

7 yorum


Y&G

Yeliz & Gökhan

Düğün Tarihi: 30.03.2019

Biz Karadenizliyiz ve horonu ve yöresel sarkılarla eğleniyoruz. İlk başta biraz tereddüt ediyorduk acaba olumu diye. Kendisiyle 2 toplantı yaptık ve pozitif durusuyla bizi cok etkiledi. Sahnedeki enerjisi harıkaydı ve cok eğlendirdi bizi.

Sonrasında kuzenimizin düğününde de sahne aldı....
devamı 

A&U

Aylin & Uğur

Düğün Tarihi: 12.12.2018

Biz Almanyada yaşıyoruz. Soner Beyle referans doğrultusunda tanıştık. Bizim düğünler biraz uzun sürüyor; her yöreden şarkı ile eğleniyoruz. Soner Bey ve orkestrası her sarkı kusursuz bir sekilde yorumlayıp bizi fazlasıyla eğlendirdiler.

Biz 90 lar sarkılarını cok seviyoruz. Düğünümüzün...
devamı 

E&O

Elif & Ozan

Düğün Tarihi: 01.12.2018

Kendisine youtube sarkısını dinleyince ulaştık. Çok pozitif sahne enerjisi ile ve repertuarı ile bize ve konuklara harıka bır gece yasattı. Basarılar diliyoruz.

S&A

Selin & Ali

Düğün Tarihi: 05.09.2018

Düğünümüzde yurt dışından konuklarımız olacaktı. Ben konsept olarak türk sanat müziği repertuarı istiyordum. 30 şarkılık popüler bi sarkı listesini kendisine gönderdim. Soner Bey tüm sarkıları harıka bir şekilde seslendirdi .

Soner Beyin harika sesi ve sahne kıyafetleri bizi konukları...
devamı 

E&M

Esma & Mahmut

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Ben müzisyenim ve acıkçası canlı performans istemiyordum, dj performansı ile düğünümüzü yapacaktık. Ancak eşim Soner beyin sarkısını radyoda dinlemiş ve cok begenmiş. Daha sonra canlı performanslarını beraber izledık ve cok begendik. Sahnedeki star duruşu ve repertuarı bizi cok etkiledı finalde... devamı 

G&U

Gönül & Utku

Düğün Tarihi: 10.08.2018

Bizim düğünümüzde 3 solist sahne aldı.Lakin Soner Beyin 1 saatlik performansı bizi cok etkiledi.

Sonrasında konuklar istek uzerıne tekrar sahneye davet etti .Diger solistlerle uyumu ve hızlı sarkılardaki pozitif enerjisi ile cok eğlendik.

G&A

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.08.2018

Soner Can dinler ve orkestrası düğünümüze renk kattı ve çok eğlendik.Özellikle ilk dans şarkınızda ki keman performansı harikaydı.Soner beyin sahnesini ve sesini çok beğendik.kendisine başarılar diliyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!