Soner Can Dinler Ve Orkestrası

E-posta Gönder

0212 963 3730

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Enstrümantal, Orkestra, Grup
  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Kendi Müzik Listesini Oluşturma, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şehir Dışında Hizmet, Dışarıya Ekipman Kiralama, Performans Süresinde Limit

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Nişan, Mezuniyet törenleri, Kurumsal etkinlikler, Doğum günü, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Eğlence ve kaliteli müzikte canlı performansın en iyi isimlerinden yorumcu Soner Can Dinler ile muhteşem bir organizasyon sizi bekliyor. 2017 yılında 3 Adım Müzik etiketiyle “Gidiyorum” ve 2018 yılında CLL Müzik etiketiyle “Lades” adlı tekli çalışmalarıyla, ulusal medya ve NetD Müzik gibi önemli dijital platformlarda çeşitli müzik listelerine girmeyi ve bir milyondan fazla izlenme almayı başardı.

1980 doğumlu Soner Can Dinler, Güzel Sanatlar Müzik Fakültesi mezunu ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye eğitim veren bir keman öğretmeni. Pop müzik ve Türk Sanat Müziği alanlarında profesyonel yorumculuk icra eden Dinler, organizasyonlarınız için talepleriniz doğrultusunda hizmet vermektedir. Soner Can Dinler Ve Orkestrası, kurumsal anlamda ses, ışık ve sahne sistemleri ile talep etmeniz halinde hizmet vermektedir.

İletişim

Soner Can Dinler

  • Telefon: 0212 963 3730

  • Adres: Fatih Mah. Adnan Kahveci cad. Arıkent Sitesi. A Blok No: 35 Daire:17 Büyükçekmece, İstanbul

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Yol Haritası

7 yorum


Y&G

Yeliz & Gökhan

Düğün Tarihi: 30.03.2019

Biz Karadenizliyiz ve horonu ve yöresel sarkılarla eğleniyoruz. İlk başta biraz tereddüt ediyorduk acaba olumu diye. Kendisiyle 2 toplantı yaptık ve pozitif durusuyla bizi cok etkiledi. Sahnedeki enerjisi harıkaydı ve cok eğlendirdi bizi.

Sonrasında kuzenimizin düğününde de sahne aldı....
devamı 

A&U

Aylin & Uğur

Düğün Tarihi: 12.12.2018

Biz Almanyada yaşıyoruz. Soner Beyle referans doğrultusunda tanıştık. Bizim düğünler biraz uzun sürüyor; her yöreden şarkı ile eğleniyoruz. Soner Bey ve orkestrası her sarkı kusursuz bir sekilde yorumlayıp bizi fazlasıyla eğlendirdiler.

Biz 90 lar sarkılarını cok seviyoruz. Düğünümüzün...
devamı 

E&O

Elif & Ozan

Düğün Tarihi: 01.12.2018

Kendisine youtube sarkısını dinleyince ulaştık. Çok pozitif sahne enerjisi ile ve repertuarı ile bize ve konuklara harıka bır gece yasattı. Basarılar diliyoruz.

S&A

Selin & Ali

Düğün Tarihi: 05.09.2018

Düğünümüzde yurt dışından konuklarımız olacaktı. Ben konsept olarak türk sanat müziği repertuarı istiyordum. 30 şarkılık popüler bi sarkı listesini kendisine gönderdim. Soner Bey tüm sarkıları harıka bir şekilde seslendirdi .

Soner Beyin harika sesi ve sahne kıyafetleri bizi konukları...
devamı 

E&M

Esma & Mahmut

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Ben müzisyenim ve acıkçası canlı performans istemiyordum, dj performansı ile düğünümüzü yapacaktık. Ancak eşim Soner beyin sarkısını radyoda dinlemiş ve cok begenmiş. Daha sonra canlı performanslarını beraber izledık ve cok begendik. Sahnedeki star duruşu ve repertuarı bizi cok etkiledı finalde... devamı 

G&U

Gönül & Utku

Düğün Tarihi: 10.08.2018

Bizim düğünümüzde 3 solist sahne aldı.Lakin Soner Beyin 1 saatlik performansı bizi cok etkiledi.

Sonrasında konuklar istek uzerıne tekrar sahneye davet etti .Diger solistlerle uyumu ve hızlı sarkılardaki pozitif enerjisi ile cok eğlendik.

G&A

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.08.2018

Soner Can dinler ve orkestrası düğünümüze renk kattı ve çok eğlendik.Özellikle ilk dans şarkınızda ki keman performansı harikaydı.Soner beyin sahnesini ve sesini çok beğendik.kendisine başarılar diliyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!