Soner Can Dinler Ve Orkestrası

1

E-posta Gönder

7 yorum

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Enstrümantal, Orkestra, Grup
 • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Açık Havada Performans
 • Kendi Müzik Listesini Oluşturma
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Performans Süresinde Limit

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Nişan, Mezuniyet törenleri, Kurumsal etkinlikler, Doğum günü, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

DJ Cenk Kaymak
5 5 3

Güngören

DJ Cenk Kaymak

1.000-2.000 TL
Şehir Dışında Hizmet
Djdüğün.net
36 43 12

Eyüp

Djdüğün.net

1.000-2.000 TL
Ekipman
Opera Orkestrası- Hakan Özdemir
4 14 4

Eyüp

Opera Orkestrası- Hakan Özdemir

3.000-5.000 TL
Ekipman

Hakkında

Ömrünüzün geri kalanının ilk gününde, yani düğününüzde sizi en iyi şekilde eğlendirecek Soner Can Dinler ve Orkestrası ile çalışmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Eğer demediyseniz de bu kararı daha rahat verebilmeniz için size yardımcı olacağını düşündüğümüz detaylı bilgileri aktarmak isteriz.

Öncelikle şununla başlayalım; Soner Can Dinler kimdir? Kendisi orkestramızın kurucusu ve yöneticisi olarak hayatı boyunca müzikle iç içe olmuş bir müzisyen. Öyle ki eğitimini dahi bu yönde almış ve Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümünden mezun olarak kendisini geliştirmiş. Bir keman virtüözü olarak aynı zamanda yüzlerce öğrenciye bu güzel enstrümanın eğitimini de vermiş ve vermeye devam ediyor. Pop müzik ve Türk Sanat Müziği alanlarında ustalaşmış Soner Can Dinler’in ülkenin en bilinen şirketleri aracılığıyla 2017 ve 2018 yıllarında piyasaya çıkarılmış 2 adet tekli albümü de mevcut.

Kurucumuza dair bazı bilgileri verdiğimize göre artık müziğe dair geçmişimiz ve bilgi birikimimizle ilgili fikir sahibi olmuşsunuzdur. Genç, dinamik, üretken ve enerjik bir orkestra olarak uzun yılların tecrübesi ile düğününüze katılmak ve sizi eğlendirmeyi çok isteriz. Geçmişten günümüze, pop ve oyun havaları da dahil pek çok türde yaptığımız müzik ile büyük bir kitleye hitap edebiliyoruz. Orkestramızdaki müzisyenlerin tamamı alanında uzman sanatçılar oldukları için profesyonel bir şekilde görevlerini eksiksiz yerine getirirler. En sevdiğiniz şarkılardan oluşan geniş bir repertuvarı sizin için severek seslendiririz.

Üstelik hizmetlerimiz sadece bununla da sınırlı değil. Eğer ihtiyaç duyuyorsanız düğün mekanınız için en kalitelilerinden oluşan ses, ışık ve sahne sistemleri de kurabiliyoruz. Açık hava ve kapalı alan fark etmeksizin performansımızı her yerde sergileyebiliyoruz.

İstanbul düğün orkestrası fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Soner Can Dinler

 • Adres: Fatih Mah. Adnan Kahveci cad. Arıkent Sitesi. A Blok No: 35 Daire:17 Büyükçekmece, İstanbul

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Yol Haritası

7 yorum


Y&G

Yeliz & Gökhan

Düğün Tarihi: 30.03.2019

Biz Karadenizliyiz ve horonu ve yöresel sarkılarla eğleniyoruz. İlk başta biraz tereddüt ediyorduk acaba olumu diye. Kendisiyle 2 toplantı yaptık ve pozitif durusuyla bizi cok etkiledi. Sahnedeki enerjisi harıkaydı ve cok eğlendirdi bizi.

Sonrasında kuzenimizin düğününde de sahne aldı....
devamı 

A&U

Aylin & Uğur

Düğün Tarihi: 12.12.2018

Biz Almanyada yaşıyoruz. Soner Beyle referans doğrultusunda tanıştık. Bizim düğünler biraz uzun sürüyor; her yöreden şarkı ile eğleniyoruz. Soner Bey ve orkestrası her sarkı kusursuz bir sekilde yorumlayıp bizi fazlasıyla eğlendirdiler.

Biz 90 lar sarkılarını cok seviyoruz. Düğünümüzün...
devamı 

E&O

Elif & Ozan

Düğün Tarihi: 01.12.2018

Kendisine youtube sarkısını dinleyince ulaştık. Çok pozitif sahne enerjisi ile ve repertuarı ile bize ve konuklara harıka bır gece yasattı. Basarılar diliyoruz.

S&A

Selin & Ali

Düğün Tarihi: 05.09.2018

Düğünümüzde yurt dışından konuklarımız olacaktı. Ben konsept olarak türk sanat müziği repertuarı istiyordum. 30 şarkılık popüler bi sarkı listesini kendisine gönderdim. Soner Bey tüm sarkıları harıka bir şekilde seslendirdi .

Soner Beyin harika sesi ve sahne kıyafetleri bizi konukları...
devamı 

E&M

Esma & Mahmut

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Ben müzisyenim ve acıkçası canlı performans istemiyordum, dj performansı ile düğünümüzü yapacaktık. Ancak eşim Soner beyin sarkısını radyoda dinlemiş ve cok begenmiş. Daha sonra canlı performanslarını beraber izledık ve cok begendik. Sahnedeki star duruşu ve repertuarı bizi cok etkiledı finalde... devamı 

G&U

Gönül & Utku

Düğün Tarihi: 10.08.2018

Bizim düğünümüzde 3 solist sahne aldı.Lakin Soner Beyin 1 saatlik performansı bizi cok etkiledi.

Sonrasında konuklar istek uzerıne tekrar sahneye davet etti .Diger solistlerle uyumu ve hızlı sarkılardaki pozitif enerjisi ile cok eğlendik.

G&A

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.08.2018

Soner Can dinler ve orkestrası düğünümüze renk kattı ve çok eğlendik.Özellikle ilk dans şarkınızda ki keman performansı harikaydı.Soner beyin sahnesini ve sesini çok beğendik.kendisine başarılar diliyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.