Soner Can Dinler Ve Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues, Funk

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Hakkında

Ömrünüzün geri kalanının ilk gününde, yani düğününüzde sizi en iyi şekilde eğlendirecek Soner Can Dinler ve Orkestrası ile çalışmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Eğer demediyseniz de bu kararı daha rahat verebilmeniz için size yardımcı olacağını düşündüğümüz detaylı bilgileri aktarmak isteriz.

Öncelikle şununla başlayalım; Soner Can Dinler kimdir? Kendisi orkestramızın kurucusu ve yöneticisi olarak hayatı boyunca müzikle iç içe olmuş bir müzisyen. Öyle ki eğitimini dahi bu yönde almış ve Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümünden mezun olarak kendisini geliştirmiş. Bir keman virtüözü olarak aynı zamanda yüzlerce öğrenciye bu güzel enstrümanın eğitimini de vermiş ve vermeye devam ediyor. Pop müzik ve Türk Sanat Müziği alanlarında ustalaşmış Soner Can Dinler’in ülkenin en bilinen şirketleri aracılığıyla 2017 ve 2018 yıllarında piyasaya çıkarılmış 2 adet tekli albümü de mevcut.

Kurucumuza dair bazı bilgileri verdiğimize göre artık müziğe dair geçmişimiz ve bilgi birikimimizle ilgili fikir sahibi olmuşsunuzdur. Genç, dinamik, üretken ve enerjik bir orkestra olarak uzun yılların tecrübesi ile düğününüze katılmak ve sizi eğlendirmeyi çok isteriz. Geçmişten günümüze, pop ve oyun havaları da dahil pek çok türde yaptığımız müzik ile büyük bir kitleye hitap edebiliyoruz. Orkestramızdaki müzisyenlerin tamamı alanında uzman sanatçılar oldukları için profesyonel bir şekilde görevlerini eksiksiz yerine getirirler. En sevdiğiniz şarkılardan oluşan geniş bir repertuvarı sizin için severek seslendiririz.

Üstelik hizmetlerimiz sadece bununla da sınırlı değil. Eğer ihtiyaç duyuyorsanız düğün mekanınız için en kalitelilerinden oluşan ses, ışık ve sahne sistemleri de kurabiliyoruz. Açık hava ve kapalı alan fark etmeksizin performansımızı her yerde sergileyebiliyoruz.

İstanbul düğün orkestrası fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mah. Adnan Kahveci cad. Arıkent Sitesi. A Blok No: 35 Daire:17 Büyükçekmece, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Soner Can Dinler Ve Orkestrası Yol Haritası

Soner Can Dinler Ve Orkestrası Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Y&G

Yeliz & Gökhan

Düğün Tarihi: 30.03.2019


Biz Karadenizliyiz ve horonu ve yöresel sarkılarla eğleniyoruz. İlk başta biraz tereddüt ediyorduk acaba olumu diye. Kendisiyle 2 toplantı yaptık ve pozitif durusuyla bizi cok etkiledi. Sahnedeki enerjisi harıkaydı ve cok eğlendirdi bizi.

Sonrasında kuzenimizin düğününde de sahne aldı....
devamı 

A&U

Aylin & Uğur

Düğün Tarihi: 12.12.2018


Biz Almanyada yaşıyoruz. Soner Beyle referans doğrultusunda tanıştık. Bizim düğünler biraz uzun sürüyor; her yöreden şarkı ile eğleniyoruz. Soner Bey ve orkestrası her sarkı kusursuz bir sekilde yorumlayıp bizi fazlasıyla eğlendirdiler.

Biz 90 lar sarkılarını cok seviyoruz. Düğünümüzün bir...
devamı 

E&O

Elif & Ozan

Düğün Tarihi: 01.12.2018


Kendisine youtube sarkısını dinleyince ulaştık. Çok pozitif sahne enerjisi ile ve repertuarı ile bize ve konuklara harıka bır gece yasattı. Basarılar diliyoruz.

S&A

Selin & Ali

Düğün Tarihi: 05.09.2018


Düğünümüzde yurt dışından konuklarımız olacaktı. Ben konsept olarak türk sanat müziği repertuarı istiyordum. 30 şarkılık popüler bi sarkı listesini kendisine gönderdim. Soner Bey tüm sarkıları harıka bir şekilde seslendirdi .

Soner Beyin harika sesi ve sahne kıyafetleri bizi konukları cok...
devamı 

E&M

Esma & Mahmut

Düğün Tarihi: 01.09.2018


Ben müzisyenim ve acıkçası canlı performans istemiyordum, dj performansı ile düğünümüzü yapacaktık. Ancak eşim Soner beyin sarkısını radyoda dinlemiş ve cok begenmiş. Daha sonra canlı performanslarını beraber izledık ve cok begendik. Sahnedeki star duruşu ve repertuarı bizi cok etkiledı finalde... devamı 

G&U

Gönül & Utku

Düğün Tarihi: 10.08.2018


Bizim düğünümüzde 3 solist sahne aldı.Lakin Soner Beyin 1 saatlik performansı bizi cok etkiledi.

Sonrasında konuklar istek uzerıne tekrar sahneye davet etti .Diger solistlerle uyumu ve hızlı sarkılardaki pozitif enerjisi ile cok eğlendik.

G&A

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.08.2018


Soner Can dinler ve orkestrası düğünümüze renk kattı ve çok eğlendik.Özellikle ilk dans şarkınızda ki keman performansı harikaydı.Soner beyin sahnesini ve sesini çok beğendik.kendisine başarılar diliyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.