Semih Sural Latin Grubu

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Semih Sural Latin Grubu Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca

Semih Sural Latin Grubu Özellikler

 • Özellikler

  Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Semih Sural Latin Grubu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Semih Sural Latin Grubu Hakkında

Eğlenceli bir düğün için muhteşem kaliteye sahip bir orkestra ile birlikte çalışmalısınız. Semih Sural Latin Grubu olarak uzun zamandır müzik sektöründe hizmet veriyor, çok sayıda etkinliği renklendiriyoruz. Siz de eğlenceye doyacağınız bir düğün hayal ediyorsanız, doğru sayfadasınız.

Düğün, nişan, kına geceleri, kokteyl, banket işlerinde, açılış, tanıtım, karşılama merasimlerinde, fuar panayır organizasyonları, animasyon gösterileri, piknik, televizyon şovları ve programlarda orkestra olarak hizmet veren bir müzik grubuyuz. Tüm bu saydığımız davetlerde ve diğer müzikal etkinliklerde geniş kadromuzla memnuniyetle hizmet veriyoruz. Bizim için müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilmek çok önemli. Alanında uzman kadromuzla birlikte beklentilerinizi iyice analiz ediyor ve size uygun bir müzik hizmeti sunuyoruz.

Etkinliğinizden önce yapacağımız ön görüşme esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarınızla öğreniyoruz. Ayrıntıları en iyi şekilde planlıyoruz Her şeyin kusursuz olması için çalışıyoruz. Her türlü açık ve kapalı alanda kusursuz hizmet alabileceğiniz, beklentilerinize en iyi cevap verebilecek ses tesisatı, DJ, tonmaister hizmetlerimiz mevcut. Minimum altı kişiden oluşan grubumuzu isteğe bağlı olarak 20 ila 30 kişilik bir sanat grubuna dönüştürebiliriz. Grup üyelerimizin tümü halen İstanbul'da bulunan bir sanat kuruluşunda görev yapıyor. Hepsi birbirinden kıymetli ve yetenekli.

Bugüne kadar katıldığımız davetlere farklı bir hava katarak unutulmamayı başardık. En büyük referansımız ise aldığımız olumlu geri dönüşler. İnanıyoruz ki sizin de etkinliğinizi muhteşem ritimlerle süsleyecek, konuklarınızın oynamaktan yorulmasını sağlayacağız. Müzik repertuvarımız oldukça geniş. Oyun havalarından Latin müziklerine kadar uzanan çok farklı parçaları sizin için büyük bir keyifle çalıyoruz. Türkçe dışında farklı dillerde de şarkılar söylüyoruz.

İstanbul Latin müzik grupları arasında yer alan orkestramıza ulaşmak için sayfada bulunan irtibat kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Acıbadem, İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Semih Sural Latin Grubu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.