Seda Wedding Ensemble

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Seda Wedding Ensemble Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Seda Wedding Ensemble Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop

Seda Wedding Ensemble Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Seda Wedding Ensemble Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Seda Wedding Ensemble Hakkında

Bir düğünü öne çıkaran detayların başında müzik ve orkestra seçimi geliyor. Siz de davetinizi güzelleştirmek için profesyonel bir kadrodan müzikal destek almayı düşünüyorsanız, Seda Wedding Ensemble ekibi olarak size hizmet vermeye hazırız.

Tamamı profesyonel müzisyenlerden oluşan orkestramız, etkinliğinizin türüne göre büyüyebilen yapısıyla dikkat çekiyor. Bireysel ve kurumsal tüm etkinliklerde ve düğün organizasyonlarında sahne alabiliyoruz. Özel konseptlerle geliştirilen sahne performanslarımızın yanı sıra dünyada popüler olan müzik akımlarını da yakından takip ederek size yardımcı oluyoruz. Oluşturduğumuz zengin müzik repertuvarımızla sevdiklerinizle birlikte hem en kaliteli müziği hem de coşkulu eğlenceyi paylaşabilirsiniz.

Seda Wedding Ensemble bünyesinde duo, trio, quartet, DJ performansı, perküsyon gösterisi, dans şovları ve etkinlik içeriğine göre oluşturulmuş birbirinden farklı sahne performansı hizmetlerini alabiliyorsunuz. Tamamen zevkinize uygun konseptleri tek çatı altında size sunuyoruz. Orkestra kişi sayısı, istenilen ek enstrümanlar ve tabii ki müzik repertuvar seçimi taleplerinize göre düzenleniyor. Düğün gibi mutlu ve özel günlerinizde eğlencenize ortak olmak bizim için büyük bir gurur kaynağı.

Davetinizden önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve aklınızdaki düğün konseptinin ne olduğunu öğreniyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyor, tecrübelerimizle yol gösteriyoruz. Tamamen zevkinize özel bir düğün akışı planlıyoruz. Her şeyin içinize sinmesi için uğraşıyoruz. Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuzu sağlayabilmek. Bugüne kadar hizmet sunduğumuz tüm çiftler bizimle çalışmaktan memnun kaldılar. İnanıyoruz ki sizi de mest edecek bir geceye imzamızı atacağız.

Siz de İstanbul düğün orkestrası Seda Wedding Ensemble’i davetinizde görmek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Acıbadem / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Seda Wedding Ensemble Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.