Müzik İstanbul

Raten Music

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Raten Music Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den az

Raten Music Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Flamenko

Raten Music Sıkça Sorulan Sorular

Raten Music düğün müziği fiyatları ne kadar?

Raten Music düğün müziği minimum fiyatı 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Raten Music fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Raten Music fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Raten Music performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Raten Music performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Raten Music ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Raten Music ile 1 haftadan az önce iletişime geçmeliyiz.

Raten Music hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Raten Music piknik, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, baby shower, parti, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Raten Music şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Raten Music şehir dışında hizmet veriyor.

Raten Music hangi ek hizmetleri sunuyor?

Raten Music şu ek hizmetleri sunuyor: "ekipman, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet, açık havada performans".

Raten Music Hakkında

Yıllardır başarılı organizasyonlara imza atan Raten Music’i düğününüzde görmek ister misiniz? Raten Organizasyon’u yakından tanıdığınız zaman tereddütsüz bizi arayacağınıza eminiz. Çünkü mükemmel ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

1980 yılından beri organizasyon alanında faaliyet gösteriyoruz. Birbirinden seçkin sanatçı kadromuzla bütün açılış, davet, düğün, yemek, balo, toplantı ve özel gösterilerde sahne alıyoruz. Konuklara eşsiz bir müzikal atmosfer sunuyoruz. Tamamen etkinliğinizin amacına göre hizmet veriyoruz. Quartet bir çalışmadan 65 kişilik büyük orkestraya kadar farklı pek çok alternatife sahibiz. Gösterdiğimiz üstün performanslarla da her zaman dikkat çekiyoruz. Klasik müzikten Latin müziğe, Çigan melodilerinden pop müziğin hareketli esintilerine kadar farklı pek çok eserden oluşan ve devamlı güncellediğimiz repertuvarımızla sizi eğlendiriyoruz. Tüm bunlara ek olarak güçlü ses, ışık ve sahne düzenlerine de sahibiz.

Sizinle bir araya geldiğimizde önce davetinizin içeriğini planlıyoruz. Üç kişiden başlayan bir keman, akordeon ve bas hizmeti sunabildiğimiz gibi dilerseniz çoğalan ve uluslararası müzik yapan gruplarımızla da sahne alabiliriz. Bünyemizde klasik müzik yorumlayan quartettlerimiz bulunuyor. İki keman, viyola ve viyolonsel programlarında Mozart, Vivaldi, Haydn gibi eserler mevcut. Özel etkinliklerde sahne almamızın yanı sıra çok sayıda lüks otelde de müzikle alakalı görevler yapıyoruz. Çeşitli yerlerde canlı müzik hizmetleri veriyoruz.

Dilerseniz pop orkestramızla da düğünlerinizde eğlenebilirsiniz. Altı kişiden oluşan orkestramızla güncel parçaları seslendiriyoruz. Düğün mekanınıza en az dört saat önce geliyor ve gereken kurulumu eksiksiz olarak yapıyoruz. Komple ses sistemimizin gücü 20000 watt olup her geçen yıl daha da artacak şekilde ekipmanlarla güçlendiriyoruz.

Biz istediğiniz her parçayı çalıyoruz. Slow, Latin, samba, keman, viola, violonsel, tahta ve bakır nefesliler, akodeon, piano ve perküsyon hizmetleri sunuyoruz. Ses ve ışık sistemlerimiz Raten Production tarafından kuruluyor. Kendimize ait geniş cd arşivimiz var. Bir de disko sistemleri kurarak eğlencenizi renklendiriyoruz.

Şişli canlı müzik grupları arasında bizim gibi tecrübeli bir orkestra bulmak oldukça zor. Eğer bizimle çalışarak kapsamlı bir hizmet almak isterseniz sayfada bulunan irtibat kanallarını kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Teşvikiye Mh. Muradiye Bayir Sk. No 60/ 3 Şişli Nişantaşı

  • Haritadaki Konumu

    Raten Music Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.