Raten Music

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Raten Music Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Raten Music Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Flamenko

Raten Music Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Raten Music Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Raten Music Hakkında

Yıllardır başarılı organizasyonlara imza atan Raten Music’i düğününüzde görmek ister misiniz? Raten Organizasyon’u yakından tanıdığınız zaman tereddütsüz bizi arayacağınıza eminiz. Çünkü mükemmel ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

1980 yılından beri organizasyon alanında faaliyet gösteriyoruz. Birbirinden seçkin sanatçı kadromuzla bütün açılış, davet, düğün, yemek, balo, toplantı ve özel gösterilerde sahne alıyoruz. Konuklara eşsiz bir müzikal atmosfer sunuyoruz. Tamamen etkinliğinizin amacına göre hizmet veriyoruz. Quartet bir çalışmadan 65 kişilik büyük orkestraya kadar farklı pek çok alternatife sahibiz. Gösterdiğimiz üstün performanslarla da her zaman dikkat çekiyoruz. Klasik müzikten Latin müziğe, Çigan melodilerinden pop müziğin hareketli esintilerine kadar farklı pek çok eserden oluşan ve devamlı güncellediğimiz repertuvarımızla sizi eğlendiriyoruz. Tüm bunlara ek olarak güçlü ses, ışık ve sahne düzenlerine de sahibiz.

Sizinle bir araya geldiğimizde önce davetinizin içeriğini planlıyoruz. Üç kişiden başlayan bir keman, akordeon ve bas hizmeti sunabildiğimiz gibi dilerseniz çoğalan ve uluslararası müzik yapan gruplarımızla da sahne alabiliriz. Bünyemizde klasik müzik yorumlayan quartettlerimiz bulunuyor. İki keman, viyola ve viyolonsel programlarında Mozart, Vivaldi, Haydn gibi eserler mevcut. Özel etkinliklerde sahne almamızın yanı sıra çok sayıda lüks otelde de müzikle alakalı görevler yapıyoruz. Çeşitli yerlerde canlı müzik hizmetleri veriyoruz.

Dilerseniz pop orkestramızla da düğünlerinizde eğlenebilirsiniz. Altı kişiden oluşan orkestramızla güncel parçaları seslendiriyoruz. Düğün mekanınıza en az dört saat önce geliyor ve gereken kurulumu eksiksiz olarak yapıyoruz. Komple ses sistemimizin gücü 20000 watt olup her geçen yıl daha da artacak şekilde ekipmanlarla güçlendiriyoruz.

Biz istediğiniz her parçayı çalıyoruz. Slow, Latin, samba, keman, viola, violonsel, tahta ve bakır nefesliler, akodeon, piano ve perküsyon hizmetleri sunuyoruz. Ses ve ışık sistemlerimiz Raten Production tarafından kuruluyor. Kendimize ait geniş cd arşivimiz var. Bir de disko sistemleri kurarak eğlencenizi renklendiriyoruz.

Şişli canlı müzik grupları arasında bizim gibi tecrübeli bir orkestra bulmak oldukça zor. Eğer bizimle çalışarak kapsamlı bir hizmet almak isterseniz sayfada bulunan irtibat kanallarını kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Teşvikiye Mh. Muradiye Bayir Sk. No 60/ 3 Şişli Nişantaşı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Raten Music Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.