Plak Müzik

E-posta Gönder

Plak Müzik

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Sound Music Center

Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geni? bir repertuara sahip olan müz...

İstanbul

phantom ses isik

Hizmet verdiğiniz alan ve sektör ne olursa olsun, zirveye oynamak ve başarı...

İstanbul

Nüans Müzik

...

Hakkında

10 yılı aşmış iş tecrübesi ile organizasyon ve etkinliklerinizde hizmet veren Plak Müzik uzman kadrosu ile kaliteli hizmet verme anlayışını müzik sanatını bir araya getirerek yaptığı tüm işlerinde kalitesi ile konuşulmuştur. Konser organizasyonları, düğün ve nişanlar davetlerinizde, bayi toplantıları, açılışlar, lansman yemekleri, şirket toplantıları gibi kurumsal işlerde müzik grubuna ihtiyaç duyulan tüm işlerde hizmet vermekteyiz. Anlaşmamız ardından siz hiçbir şeyi düşünmeden sizin için tüm süreci baştan sona yönetiyoruz. Düğün ,nişan gibi mutlu günlerinizde misafirlerim eğlenir mi derdine düşmenize izin vermiyor, ev sahibi olmanıza rağmen hiçbir şeyi düşünmeden misafirlerinizle doyasıya eğlenmenizi sağlıyoruz. Merak ettiğiniz tüm sorular için iletişime geçebilirsiniz

İletişim

Atay Tuncer

  • Adres: AvcılarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.