Pixus

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Pixus Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Pixus Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik

Pixus Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Pixus Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Pixus Hakkında

Muhteşem bir düğün şahane bir orkestranın sesiyle mümkün olabilir. Pixus olarak en mutlu günlerinizi güzelleştirmek ve unutamayacağınız bir eğlence yaşatmak için size hizmet vermeye geliyoruz. Hazır mısınız?

Pixus müzik departmanı olarak güçlü bir altyapıya sahibiz. Yeni ve yüksek teknolojik ekipmanları kullanarak size hizmet veriyoruz. Deneyimli ekibimiz ile profesyonel bir eğlence yaşatıyoruz. Dünyada ve ülkemizde müzik sektöründe ortaya çıkan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi daima geliştiriyor, hizmet içeriklerimizi güncelliyoruz.

Ekibimizin başında 13 yılı aşkın deneyimiyle Vedat Şoef bulunuyor. Kendisi oldukça başarılı biri. Verdiğimiz hizmetler içerisinde DJ performansı ve ses sistemleri kurulumu da bulunuyor. Düğünlerin yanı sıra nişan, nikah, kına gecesi gibi çeşitli etkinliklerde de sahne alabiliyoruz. İstediğiniz tüm şarkıları memnuniyetle çalışıyoruz. Repertuvarımız oldukça geniş. Düğünden önce yapacağımız ön görüşme esnasında bize istediğiniz müzik listesini iletebilirsiniz. İstek parçalarınıza da düğün esnasında memnuniyetle yer veriyoruz.

Pixus markamızın bünyesinde müzik departmanımızın yanı sıra bir de video hizmeti sağladığımız başka bir birimimiz de bulunuyor. Video departmanımızda protection, video wall, photo clip, motion graphics, video clip, jimmy jip gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Tıpkı müzik alanında olduğu gibi orada da size profesyonel hizmet veriyoruz. Bizim için sizin mutlu olmanız çok önemli. Özel günlerinizde müzikal anlamda sizi eğlendirirken bir yandan da sevincinizi kayıt altına alıyoruz. Görüntülerinizi arşivleyerek hatıralarınızı yarınlara taşımanıza aracı oluyoruz. Hiçbir küçük detayı kaçırmıyoruz. Görüntü kalitemiz her zaman çok net. Çalışmaları montajlayarak DVD ile size teslim ediyoruz.

İstanbul müzik grupları arasında yer alan markamız Pixus’a ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Mevlüd Pehlivan Cd. Karataş Apt. No:22 Kat:3 Daire:5 34349 Gayerettepe

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pixus Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.