piar dna gorsel yapim

E-posta Gönder

piar dna gorsel yapim

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Sound Music Center

Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geni? bir repertuara sahip olan müz...

İstanbul

burkay ses isik goruntu sistemleri

...

İstanbul

Brass Latin Music

...

Hakkında

Piar Dna Görsel Yapım olarak şirketimiz Tüm tv yapım ve programların prodüksiyonları ve belgesel-tanıtım filmleri, organizasyon hizmetleri alanında görsel ve yazılı alanda hizmetler vermektedir. Sektöre yıllardır emek veren şirketimiz kurucu üyelerin bir araya gelmesiyle doğmuş, dinamik bir kuruluş olmasının yanı sıra yeniliği de iş kalemleri içerisinde barındırmaktadır. Düğün, nişan ve benzeri organizasyonlarınızın kusursuz ve mükemmel olmasını, misafirlerinize göz alıcı bir karşılama hazırlamak istiyorsanız şirketimiz istediğiniz her türlü hazırlık için her daim hizmetinizde. Yılların birikimi ile imkansız görünen görsel şovları tecrübemiz ve deneyimlerimiz ile yapılabilir hale getiriyoruz. Yaptığımız işler ve detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz

İletişim

Hakan Coban

  • Adres: Maresal fevzi cakmak mah. 1. Sok. No:29/1 SirinevlerYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.