Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Hakkında

Düğününüzde uluslararası düzeyde hizmet vermiş bir orkestra ile çalışmayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası olarak tecrübelerimizle eğlencenizi güzelleştiriyor, nezih bir davetin sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Kurucumuz Özgen Akçagül 35 yılı aşkın süredir müzik sektöründe hizmet veren biri. Çeşitli orkestralarla çalışmış olmasının yanı sıra aynı zamanda orkestralar da kuruyor. 2006 yılında kurulan Blue Note Orkestrası çatısı altında profesyonel bir ekiple size hizmet veriyoruz. Özel ve resmi davetlerin vazgeçilmez isimlerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Bizim için kaliteli hizmet sunmak her şeyden önemli. Düğününüzden önce yapacağımız ön görüşme esnasında davet konseptinizi sizinle birlikte belirliyoruz. Geniş müzik repertuvarımız eşliğinde hem sizin hem de konuklarınızın unutamayacağı bir hizmet sunuyoruz.

Orkestramız Özgen Akçagül tarafından altı ses vokale aranje edilen bir şekilde hizmet veriyor. Jazz, Pop, Latin, Disco, Pop Opera, Napoliten türleri ağırlıklı bir hizmet içeriğine sahibiz. Şarkıları İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Yunanca, Portekizce ve Türkçe şeklinde okuyoruz. Dünya müziklerini yorumlamakta usta olduğumuzu söyleyebiliriz.

Önemli performanslarımız arasında 2008 yılında EXPO oylaması öncesinde İzmir'i ziyaretlerinde dünya delegelerine verdiğimiz konseri, TSE'nin Antalya Piramit'te düzenlediği uluslararası kongre konseri, Dolmabahçe Sarayı’nda Çalışma Bakanlığı konseri, Avrupa Uluslararsı Jazz Festivali'nde kent orkestrasıyla birlikte yer aldığımız sahne performansı, Çırağan Sarayı, Esma Sultan Yalısı, Swiss Bospourus ve Yeşilyurt Tenis Club İstanbul'daki özel davetlerde verdiğimiz konserleri, Antalya'daki uluslararası tıp kongrelerindeki (Cornelia Diamond, Susesi, Ela Quality, Amara,Calista, Adora, Gloria, Kremlin ve Topkapı Palace ) sahne performanslarımızı örnek olarak gösterebiliriz.

İstanbul orkestra kiralama araştırması yapan bir çiftseniz, referanslarımızı da göz önünde bulundurarak bizimle bir ön görüşme ayarlamanızı öneriyoruz. Bize ulaşmak için sayfada yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Poligon Mah. 123/1 sok. No:25 D:10 Karabağlar İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.