Orkun Çaylar

E-posta Gönder

Orkun Çaylar

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Sound Music Center

Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geni? bir repertuara sahip olan müz...

İstanbul

phantom ses isik

Hizmet verdiğiniz alan ve sektör ne olursa olsun, zirveye oynamak ve başarı...

İstanbul

Nüans Müzik

...

Hakkında

Müzik dinlemek kolaydır, müzik yapmak ve insanlara ulaşabilmek ise oldukça zor. Orkun Çaylar ise müzik piyasasının içerisinde yıllardır hizmet veren bir müzisyendir. Hizmet verdiği alanlar olarak insanların hep beraber bolca eğlenebildikleri düğün, nişan, açılış davetleri, kokteyller ve benzeri etkinliklerdir. İnsanlar sevdikleri ile zaman geçirirken aynı zamanda sevdikleri müzikleri duymak isterler. Bunlar içerisine eğlenceli yerli ve yabancı müzikler, Türk sanat müziği, halk türküleri dâhil edilebilir. Pek çok organizasyonda himzet veren sanatçı düğün ve nişan gibi evliliğe hazırlanan çiftlerin mutluluklarında yanında olurken, bayi toplantıları, kokteyl ve açılış gibi kurumsal etkinliklerde de hizmet vermektedir. Müzik dinlemek kolaydır zor olan ise size müziği dinletecek sanatçıyı bulmak. Biz ise buna talibiz

İletişim

Orkun CaylarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.