Orkestranbul

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

Maltepe, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Ali Burgaç Dj
12

Beyoğlu

Ali Burgaç Dj

1996-1997 yıllarında Lise yıllarında müzik hayatına giriş yaptı. İlk olarak...

İstanbul

Dün, Bugün Ve Yarın

...

İstanbul

Poll Production

...

Hakkında

Orkestranbul, müziğe yıllarını vermiş deneyimli müzisyen ve icracıların bir araya gelmesiyle 2007 yılında kurulmuştur. İlk başta Uğurlu Production adı altında faaliyete başlamıştır. Ardından Orkestranbul adını alarak kurumsallaşmış bir orkestra olmuştur.Müzisyenlerimiz uzun yıllardır Türkiye’deki önemli orkestralarda yer almış ve birçok ünlü soliste eşlik eden profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Kaliteli müzik ve eğlence amacı ile kurulan grubumuz birçok dilde şarkı icra edebilecek repertuara sahiptir. Orkestranbul, opera aryalarından Napolitan hafif müziğe, özel solistlerin eşliğinde yorumladığı Fransız şansonlar ve valslerden Latin müziklere ; Arjantin tango’larından jazz ve country eserlerden, ünlü müzikallerden yabancı ve türkçe pop müziğine uzanan geniş repertuarıyla dinleyicilerini benzersiz bir müzik yolculuğuna çıkarıyor. Müziğiyle evreni kucaklayan Orkestranbul kimi zaman bir açılışta, kimi zaman özel bir davette, kimi zaman da görkemli bir düğünde başlayan bu yolculuğu, konukların hep büyük bir keyifle hatırlayacakları güzel bir anıya dönüştürüyor.
Sizin özel gününüzü unutulmaz yapmak için çalışıyoruz…
Özel günlerinize çözüm ortağı olmamızı istiyorsanız teklif alarak iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

Elif Hanım

Gokhan Torun

  • Adres: Şevket Mh. Murat Bey Sokak No:10/15 Küçükyalı

Orkestranbul Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.