Orka Orkestrası Weddings & Events

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Dans grupları, Davul Show, DJ, Fasıl grupları, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Yusuf Özer Entertainment Design
14 4

Şişli

Yusuf Özer Entertainment Design

YUSUF ÖZER ENTERTAİNMENT DESİGN...

High Life Orkestrası
10 14 48

Şişli

High Life Orkestrası

Eğlencenin doruklara çıktığı, düğün gününün başladığı ilk andan itibaren as...

Eventin Turkey Müzik Organizasyon
17 6 10

Avcılar

Eventin Turkey Müzik Organizasyon

Eğlenceli ve unutulmayacak bir organizasyon için önem verilmesi gereken det...

Hakkında

Müzik organizasyon ve etkinlik alanında faaliyet vermek amacıyla deneyimli bir kadro tarafından kurulmuştur. İstanbul'un önde gelen 5 yıldızlı otellerinin anlaşmalı müzik organizasyon şirketi olarak hizmet veren Orka Müzik, aynı zamanda bünyesinde oluşturduğu 12 kişilik Orka Orkestrası ve teknik kadrosuyla kurumsal ve bireysel müzik organizasyonlarında sahne almaktadır.

Orka Orkestrası deneyimli müzisyen Özgür Ordulu tarafından 2013 yılında kurulmuş olup, profesyonel müzisyen ve teknik ekip kadrosuyla konser, gala gecesi, bayi toplantısı, düğün organizasyonu, davet, açılış, fuar, kokteyl gibi kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda müzik organizasyon hizmetleri sunmaktadır.

Birçok ünlü sanatçının orkestra şefliğini yapan Özgür Ordulu, 20 yıllık profesyonel müzikal tecrübesini, kurmuş olduğu ve şefliğini yaptığı Orka Orkestrası‘na taşıyarak eğlence sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır.
Orka Orkestrası bugüne kadar gerçekleştirdiği sahne performanslarında geniş repertuvarı , profesyonel müzik ve eğlence anlayışı ile izleyenlerin büyük beğenisini kazanmıştır.
Orka Müzik Organizasyon, müzik organizasyon sektöründe başarılı bir yere sahip olup, başarısını yeni projelerle daha ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Biz Orka Müzik Organizasyon olarak müzik eğlence sektörünün müzik ve teknik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik danışmanlık, organizatörlük ve müzisyenlik hizmetlerini yaparak bu çerçevede projelendirme, uygulama ve müzik organizasyon faaliyetleri ile profesyonel çözümler üretiriz.

Gelecekte müzik sektöründe Orka Müzik Organizasyon‘u görmek istediğimiz nokta;

* Türkiye'de sektörün ilk akla gelen firmalarından olmak,
* Müşterilerimiz için alternatifsiz olmak.


Hizmetlerimiz;
Orka Orkestrası
Trio
Quartet
Ses - Işık - Dj - Podyum
Davul Şov
Dj

İletişim

Ozgur Ordulu

  • Adres: Cumhuriyet Mh. Papa Roncalli Sk. No:14 Elmadağ

Orka Orkestrası Weddings & Events Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.