Orka Orkestrası Weddings & Events

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Önerilen Firmalar

Tarık Sezer Orkestrası
7 1

Şişli

Tarık Sezer Orkestrası

10.000 TL'den fazla
Mete Can Orkestrası
10 10 2

Bakırköy

Mete Can Orkestrası

7.500-10.000 TL
Djelem
26 17 8

Beşiktaş

Djelem

7.500-10.000 TL

Hakkında

Müzik organizasyonu ve etkinlik alanında faaliyet vermek amacıyla deneyimli bir kadro tarafından kurulan bir markayız. İstanbul'un önde gelen beş yıldızlı otellerinin anlaşmalı müzik orkestrasıyız. Orka Orkestrası Weddings & Events olarak aynı zamanda bünyemizde oluşturduğumuz 12 kişilik bir ekibe sahibiz. Gerek teknik kadromuzla gerek de solistlerimizle beklentilerinizin ötesinde bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel tüm müzik organizasyonlarında memnuniyetle sahne alıyoruz.

Kurucumuz deneyimli müzisyen Özgür Ordulu. 2013 yılında kurulan bir orkestrayız. Profesyonel müzisyen ve teknik ekip kadromuzla konser, gala gecesi, bayi toplantısı, düğün organizasyonu, davet, açılış, fuar, kokteyl gibi çok sayıda kurumsal ve bireysel organizasyonlarınıza müzik desteği sağlıyoruz. Birçok ünlü sanatçının orkestra şefliğini yapan Özgür Ordulu alanında oldukça deneyimli biri. 20 yılı aşkın bir süredir profesyonel müzik hizmeti veriyor. Tüm tecrübesini ise kurmuş olduğu ve şefliğini yaptığı Orka Orkestrası‘na yansıtıyor. Marka olarak amacımız eğlence sektörüne yeni bir soluk kazandırmak.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sahne performanslarımızda geniş repertuvarımızla öne çıkıyoruz. Profesyonel müzik ve eğlence anlayışımız ile izleyenlerimizden büyük beğeniler kazanmayı başardık. Orka Müzik Organizasyon olarak müzik organizasyon sektöründe başarılı bir yere sahibiz. Başarımızı yeni projelerle daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Aynı zamanda müzik eğlence sektörünün teknik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik danışmanlık, organizatörlük ve müzisyenlik hizmetlerinin tümünü tek çatı altında yapıyoruz. Projelendirme, uygulama ve müzik organizasyon faaliyetleri ile profesyonel çözümler üretiyoruz.

Gelecekte Türkiye'de müzik sektörü denildiğinde ilk akla gelen firmalarından biri olmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize göre benzersiz ve alternatifsiz bir hizmet sunmak istiyoruz. Hizmet içeriklerimiz arasında trio, quartet, ses, ışık, DJ, podyum ve davul şov bulunuyor.

İstanbul müzik grupları arasında bir tercih yapacaksanız, Orka Orkestrası solistlerini ve hizmet içeriklerimizi değerlendirmek için bize ulaşmalısınız. Bizimle irtibata geçmek için sayfada bulunan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

İletişim

Ozgur Ordulu

 • Adres: Cumhuriyet Mh. Papa Roncalli Sk. No:14 Elmadağ

Orka Orkestrası Weddings & Events Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!