Notte Müzik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Notte Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Notte Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Notte Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Notte Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Notte Müzik Hakkında

Düğünün keyfi Notte Müzik ile çıkar! Notte Orkestrası olarak geniş repertuvarımız ve sahne şovlarımızla dinleyicilerimize unutulmaz anlar yaşatmak için yola çıkan bir ekibiz. Siz de muhteşem bir düğün hayal ediyorsanız, hayallerinizin gerçekleşeceği en doğru yerdesiniz.

Kendini müziğe adamış önemli müzisyenleri bünyesinde bulunduran bir orkestrayız. Müzisyenlerimizin kalitesi ve tecrübesi ile kısa sürede Türkiye’nin sayılı orkestralarından biri olmayı başardık. Uzun zamandır da çalışmalarımızı keyifle sürdürüyoruz. Zengin repertuvarımızla eğlencelerinizi renklendiriyoruz. Operalar, arialar, Fransızca chansonlar, napolitenler, Arjantin tangoları, valsler, Latin ezgileri, jazz, Yunan, Türkçe ve yabancı dillerde pop şarkıları, nostaljik nameler, Türk Sanat Müziği’nin en sevilen örneklerini başarıyla icra ediyoruz. Hem sizin hem de davetlilerinizin hafızalarında yıllarca silinmeyecek güzel anılar bırakmak için özenle çalışıyoruz. Tüm müzik severlere açılışlarda, düğün gibi özel davetlerde ve görkemli etkinliklerde kaliteli müzik sunuyoruz.

Notte ailesi olarak dinleyicilerinin özel günlerini unutulmaz ve keyifli dakikalara dönüştürüyoruz. Hizmet yelpazemiz ise oldukça geniş. Sahne şovları ve eğlence için orkestramız bulunuyor. Dilerseniz konuklarınızı müzik grubumuzla karşılayabilir, kokteyllerinizde sahne alabiliriz. Trio, quartet, jazz, çigan ve Latin gruplarımızla size hizmet veriyoruz. Nasıl bir düğün hayal ettiğinizi öğrenmemizin hemen ardından gereken tüm planlamayı kusursuz biçimde yapıyoruz. Tamamen memnun olacağınız ve içinize sinen bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Tüm bu saydıklarımıza ek olarak Klasik Batı Müziği ve Klasik Türk Müziği gruplarımıza da düğünlerinizde sahne aldırabiliyoruz. İsteğinize bağlı olarak davul şovu düzenliyor, DJ performans hizmeti sunuyoruz. Ses, ışık ve truss hizmetleri sağlıyoruz. LED ekran kurulumu da yaparak davetlerinizi hem müzikal hem de görsel anlamda güzelleştiriyoruz.

Emirgan canlı müzik grupları arasında yer alan firmamızdan hizmet alan şanslı çiftlerden biri olmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Emirgan Mah. Bahar Sokak No:21/11 34467 EMİRGAN

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Notte Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.