Müzikistan Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Müzikistan Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Müzikistan Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Müzikistan Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Müzikistan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Müzikistan Organizasyon Hakkında

Bir düğünü öne çıkaran detayların başında müzik ve orkestra geliyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir eğlence yaşamak istiyorsanız, Müzikistan Organizasyon ile düğünüzde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

2005 yılında faaliyetlerine başlayan bir müzik grubuyuz. Bugüne kadar çok sayıda düğün ve kurumsal organizasyonlarda sahne almayı başardık. İşimizi profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Hem eğleniyor hem de eğlendiriyoruz. Bizim firmamızın tek misyonu eğlencede sınır tanımaması. Yaşamınızın en özel anlarını size mutlulukla yaşatmak istiyoruz. Müzik de bizim mutlu etme aracımız.

Müzikistan Organizasyon bünyesinde ses, ışık, sahne ve podyum kiralama hizmetleri de veriyoruz. İsteğinize bağlı olarak DJ performansı, perküsyon, saksafon, keman, darbuka ve davul şovları da yapıyoruz. Sahne orkestralarımız ise farklı tarzlara göre ayrılıyor. Grand Orkestra, Pop ve Latin Orkestra, Tria Orkestra, Türk Sanat Müziği ve Fasıl Ekibi ile Pasta Orkestrası bünyemizde bulunan müzik grupları. İsteğinize bağlı olarak konuk karşılama ve kokteyllerinizde de performans sergileyebiliyoruz. Oldies quartet, jazz trio ve slow duo seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak konuşuyoruz. Bizim için esas önemli olan sizin mutluluğunuz. Tamamen beklentilerinizi karşılayacak ve içinize sinecek bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Daha önce yaptığımız sahne performanslarımızdan da örnekleri size gösteriyoruz. Aklınıza gelen tüm parçaları rahatlıkla seslendirebiliyoruz. Sizinle birlikte hoşunuza gidecek bir müzik listesi oluşturuyoruz. Salona girişten ilk dansa ve hatta gelin çiçeği atma anınıza kadar tüm müziklere sizin karar vermenizi istiyoruz.

Eğer İstanbul canlı müzik grupları arasında yer alan firmamız Müzikistan’ı davetinizde görmek isterseniz, sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  necip fazıl mahallesi 19 mayıs caddesi fazlı 2 sitesi 58/ B Ümraniye/İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Müzikistan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.