Müzikhol

E-posta Gönder

Müzikhol Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-15.000 TL

Müzikhol Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Elektronik Türk Sanat Müziği Klasik Caz/Blues Konsept Müzikler

Müzikhol Sık Sorulan Sorular

Müzikhol düğün müziği fiyatları ne kadar?

Müzikhol düğün müziği minimum fiyatı 5.000-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


Müzikhol fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Müzikhol fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.


Müzikhol performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Müzikhol performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.


Müzikhol ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Müzikhol ile 1 haftadan az önce iletişime geçmeliyiz.


Müzikhol hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Müzikhol doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, piknik, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Müzikhol kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Müzikhol düğün müziği alanında 0-2 yıl tecrübeye sahiptir.


Müzikhol şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Müzikhol şehir dışında hizmet veriyor.


Müzikhol hangi ek hizmetleri sunuyor?

Müzikhol şu ek hizmetleri sunuyor: "çifte özel beste, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, açık havada performans, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, konsepte uygun kostüm, dans grupları, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, düğün öncesi planlama toplantısı".

Tüm Sorular

Müzikhol Hakkında

Özel davetlerinizde tüm sahne etkinliğinizi düzenliyor, davetiye videosundan evliliğinize özel şarkı prodüksiyonuna kadar çok kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Ben Müzikhol ’un kurucusu Caner. Daha önce şarkıcı Özgün'ün Sadece Arkadaşız isimli şarkısının söz ve müziğini yaptım. Universal Müzik bünyesinde başka birçok beste çalışmasında bulundum. Şimdi ise DJ performansı ve ud-gitar ikilisi olarak çeşitli performanslar sergiliyorum. Ayrıca benimle çalışan müzisyen arkadaşlarımla farklı ihtiyaçlarınıza da cevap verebiliyoruz.

DJ performansı 1 ila 6 saat arasında oluyor. Ud ve gitar (aynı zamanda solistiz) şeklinde iki kişilik hafif müzik ve Türk Sanat Müziği tarzında bir grubumuz da var. Davetinizin büyüklüğüne bağlı olarak altı kişilik orkestra ekibi ve iki solistle birlikte sahne alabiliyoruz.

İsteğinize bağlı olarak gelin alayı bandosu da temin edebiliyoruz. Altı kişiden oluşan bando ya da davul-zurna ekibimiz yaklaşık 1 saat performans sergiliyor. Dört kişiden oluşan grubumuz ise size yerli ve yabancı pop şarkılarından oluşan bir repertuvarla 2 ila 5 saat arasında değişen sahne performansları sergileyebiliyor. Bir ila dört kişi arasında değişen bir başka ekibimiz ise keman, çello, kontrbas ve gitar ile konuklarınıza karşılama müziği yapabiliyor. Bunun performans süresi de 1 ila 2 saati buluyor.

DJ performansı konusunda oldukça iddialıyız. Dinamizmi artırılmış remixler tercih ediyor, ekran desteği varsa VJ ekran gösterisinde görselliği zenginleştirilmiş klipler kullanıyoruz. Klipler, herkesin karaoke yapmasına uygun şekilde sözler ekrana yansıyan halde yayınlanıyor. Örnek olarak 19 dakikalık ekran ve DJ performansını galerideki videolardan izleyebilirsiniz.

Size önceden gönderdiğimiz listeden istediğiniz kadar parçayı düğününüz için seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz şarkıları işlenmiş şekilde ne kadar sürerse çalıyoruz. Hatta etkinlik sırasında istek parçalar da ekleyebiliyoruz.

İsteğinize bağlı olarak ünlü isimlerden 3 ya da 5 şarkılık misafir performansları sergilemelerini sağlayabiliyoruz. Drone ve kameramanla görüntü çekimi yapıyor, ekrana yansıtabiliyoruz. Gecenizin klibini sizinle paylaşıyoruz. Paylaşılan tüm sosyal medya içeriklerini sosyal ekranımızla düğününüzde yansıtıyoruz. Sizin ve aile üyelerinizin tanıtımını yapıyor, fotoğraflarınızla kısa bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Ayrıca save the date videosu prodüksiyonu veya evliliğinize özel şarkı da yapabiliyoruz.

İstanbul'un yanında İzmir ve diğer sahil şehirlerine de geliyoruz.

İstanbul müzik firmaları arasında yer aldığımız Müzikhol ile düğününüzü unutulmaz bir partiye çevirmek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilir, ücretlerimiz ve tarih uygunluğumuz için bizimle görüşebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.