Müzikhol

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Müzikhol Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Müzikhol Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Elektronik, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Konsept Müzikler

Müzikhol Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Müzikhol Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Müzikhol Hakkında

Özel davetlerinizde tüm sahne etkinliğinizi düzenliyor, davetiye videosundan evliliğinize özel şarkı prodüksiyonuna kadar çok kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Ben Müzikhol ’un kurucusu Caner. Daha önce şarkıcı Özgün'ün Sadece Arkadaşız isimli şarkısının söz ve müziğini yaptım. Universal Müzik bünyesinde başka birçok beste çalışmasında bulundum. Şimdi ise DJ performansı ve ud-gitar ikilisi olarak çeşitli performanslar sergiliyorum. Ayrıca benimle çalışan müzisyen arkadaşlarımla farklı ihtiyaçlarınıza da cevap verebiliyoruz.

DJ performansı 1 ila 6 saat arasında oluyor. Ud ve gitar (aynı zamanda solistiz) şeklinde iki kişilik hafif müzik ve Türk Sanat Müziği tarzında bir grubumuz da var. Davetinizin büyüklüğüne bağlı olarak altı kişilik orkestra ekibi ve iki solistle birlikte sahne alabiliyoruz.

İsteğinize bağlı olarak gelin alayı bandosu da temin edebiliyoruz. Altı kişiden oluşan bando ya da davul-zurna ekibimiz yaklaşık 1 saat performans sergiliyor. Dört kişiden oluşan grubumuz ise size yerli ve yabancı pop şarkılarından oluşan bir repertuvarla 2 ila 5 saat arasında değişen sahne performansları sergileyebiliyor. Bir ila dört kişi arasında değişen bir başka ekibimiz ise keman, çello, kontrbas ve gitar ile konuklarınıza karşılama müziği yapabiliyor. Bunun performans süresi de 1 ila 2 saati buluyor.

DJ performansı konusunda oldukça iddialıyız. Dinamizmi artırılmış remixler tercih ediyor, ekran desteği varsa VJ ekran gösterisinde görselliği zenginleştirilmiş klipler kullanıyoruz. Klipler, herkesin karaoke yapmasına uygun şekilde sözler ekrana yansıyan halde yayınlanıyor. Örnek olarak 19 dakikalık ekran ve DJ performansını galerideki videolardan izleyebilirsiniz.

Size önceden gönderdiğimiz listeden istediğiniz kadar parçayı düğününüz için seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz şarkıları işlenmiş şekilde ne kadar sürerse çalıyoruz. Hatta etkinlik sırasında istek parçalar da ekleyebiliyoruz.

İsteğinize bağlı olarak ünlü isimlerden 3 ya da 5 şarkılık misafir performansları sergilemelerini sağlayabiliyoruz. Drone ve kameramanla görüntü çekimi yapıyor, ekrana yansıtabiliyoruz. Gecenizin klibini sizinle paylaşıyoruz. Paylaşılan tüm sosyal medya içeriklerini sosyal ekranımızla düğününüzde yansıtıyoruz. Sizin ve aile üyelerinizin tanıtımını yapıyor, fotoğraflarınızla kısa bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Ayrıca save the date videosu prodüksiyonu veya evliliğinize özel şarkı da yapabiliyoruz.

İstanbul'un yanında İzmir ve diğer sahil şehirlerine de geliyoruz.

İstanbul müzik firmaları arasında yer aldığımız Müzikhol ile düğününüzü unutulmaz bir partiye çevirmek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilir, ücretlerimiz ve tarih uygunluğumuz için bizimle görüşebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.