musix

E-posta Gönder

musix

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Ali Burgaç Dj
12

Beyoğlu

Ali Burgaç Dj

1996-1997 yıllarında Lise yıllarında müzik hayatına giriş yaptı. İlk olarak...

İstanbul

Dün, Bugün Ve Yarın

...

İstanbul

Poll Production

...

Hakkında

Düğününde doyasıya eğlenmek isteyenler, Musix ekibi olarak, herkesi eğlendirmeyi ve aynı anda tüm misafirleri memnun edebilmeyi misyon edindik. Misyonu doğrultusunda hareket ederek bu isteğini de büyük oranda başaran ekibimiz, eğlendirirken eğlenen bir ekiptir. Herkes işini iyi yapmak ister ama herşeyi kusursuz yapmak için birikim ve tecrübe gereklidir. Her düğün sezonunda oldukça yoğun bir tempo ile çalışan müzik ekibimiz, aldığı her işi kusursuz bir şekilde tamamlayarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Ekibimiz neleri sevdiğinizi ve zevklerinizi saptadıktan sonra tüm hazırlıklarını yaparak sizi sadece eğlenceye davet ediyoruz. Firmamız ile ilgili bilgiler ve erken rezervasyon ile indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için lütfen bizimle iletişimi geçiniz

İletişim

Aysin Basar

  • Adres: Orucreis mah. Tekstilkent sitesi a13 no 22 esenler istYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.