Met Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Dans grupları, Davul Show, DJ, Fasıl grupları, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Performans Süresinde Limit, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )
12 20 11

Kadıköy

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )

KOKTEYL TARZI DÜĞÜNLER, Düğün, Davet, Banket, Kokteyl ve Kurumsal Organizas...

Orkestra Pera
18 10 33

Ataşehir

Orkestra Pera

Orkestra Pera, dinamik ve enerjik kadrosuyla eğlenceyi ön planda tutan, pla...

Lounge Event Entertainment
5 13

Kadıköy

Lounge Event Entertainment

Sizi dinliyor, anlıyor ve gerçekleştiriyoruz.. ŞENLIK VE FESTIVAL ORGANIZA...

Hakkında

Met Orkestrası

Met Orkestrası; kongre, balo, bayi toplantısı, gala geceleri, ürün lansmanı, fuar, düğün, davet, kutlama, kokteyl gibi bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızda sizlere en kaliteli müzik ve müzik organizasyon hizmetlerini sunmak amacı ile Mehmet Tıknaz tarafından kurulmuştur.

Met Orkestrası kurucusu Mehmet Tıknaz ayni zamanda İstanbul Devlet Operası ve Vokaliz grubunda yer almaktadır.

Met Orkestrası sizlerin her türlü müzikal isteklerinize cevap verebilecek yapıda bir orkestradır. Özgün ses renkleriyle opera sanatçısı olan ve seçkin müzisyenlerden oluşan Met Orkestrası, sizin için en iyisini ve güzelini sunmayı amaçlar.

Met Orkestrası çekirdek kadrosu dışında, 20 kişiye kadar genişletilebilen müzisyen kadrosu ile sizlere amacınız doğrultusunda her yapıda Orkestra oluşturabilir.

Met Orkestrası Opera aryalarından, Dünya’nın en ünlü Müzikal ve Napolitenlerine, Fransız Sansonlarından, Jazz ve Valslere, Arjantin Tangolarından, Country ve Rock’n Roll eserlere, Türkçe nostalji ve popüler müziklerinden, yöresel ve etnik müziklerimize kadar, bir çok vizyonu içine alan, çok geniş repertuvarı ile müzik severlere, doyumsuz bir müzik ziyafeti sunuyor.

Kendi bünyemizdeki ses, ışık, podyum, truss gibi teknik gereksinimlerin yanı sıra trio grupları, karşılama, fasıl ekipleri, Dj ve konsept müzik gruplarımız ile sizlere daima en kaliteli müzikal hizmetleri sunuyoruz.

İletişim

Mehmet Tıknaz

  • Adres: Erguvan Cd. No:31 Çengelköy

Met Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.