Müzik İstanbul

Met Müzik

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Met Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Met Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma

Met Müzik Sıkça Sorulan Sorular

Met Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

Met Müzik düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Met Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Met Müzik fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Met Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Met Müzik performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Met Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Met Müzik ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Met Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Met Müzik açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Met Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Met Müzik şehir dışında hizmet vermiyor.

Met Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

Met Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, şarkı listesi oluşturma".

Met Müzik Hakkında

Düğününüzü unutulmaz kılmak için profesyonel bir orkestra hizmeti almak isterseniz, Met Orkestrası en özel ânlarınıza şahitlik etmek için sabırsızlanıyor! Her türlü müzikal istek ve beklentilerinize yanıt verebilecek etkinlikte ve büyüklükte bir orkestra olan Met, birçok farklı sesteki opera sanatçısının da bulunduğu büyük bir müzisyen grubu olarak faaliyet gösteriyor. Renkli ve güzel bir düğüne imza atmanızı sağlayacak güler yüzlü ve sıcakkanlı bir ekibin, sevdiğiniz şarkılarla gecenizi keyiflendireceğinden emin olabilirsiniz.

7 kişilik çekirdek kadromuzun yanı sıra, büyük davetler için toplamda 20 kişiye kadar çıkabilen bir ekibimiz bulunuyor. Düğününüzün büyüklük ya da küçüklüğüne göre bu sayıyı artırıyor ya da azaltıyoruz. Müzisyen kadromuzu isteklerinize göre belirliyor, tercih ettiğiniz orkestra tarzını birlikte oluşturuyoruz.

Opera aryaları, Türkçe’nin nostaljik ve çok dinlenen popüler müzikleri, yöresel birçok türküler, müzikaller ve bunun gibi birçok farklı vizyona hâkim olan orkestramız, geniş repertuvarıyla tüm ihtiyaç ve beklentinizi tam olarak karşılıyor. Emin olabilirsiniz!

Aynı zamanda düğün salonunun ışık ve ses sistemleri yetersiz kaldığı durumda kendi sistem ve ekipmanlarımız ile destekleyebiliyoruz. Tüm donanıma eksiksiz sahip olduğumuzu ve talep durumunda tüm ekipmanları kendimizin kurabileceğini de belirtelim. Ses, ışık, truss ve podyum gibi teknik ekipmanlar ile kalitemizi her detayda hissediyorsunuz.

Fiyat konusunda da yardımcı oluyor, organizasyonunuzun büyüklüğü, salonun büyüklüğü ve bunun gibi detayları konuşarak bütçeyi belirliyoruz. İstanbul düğün orkestra fiyatlarından farkımızı hissedeceğinizden eminiz.

Sadece düğünlerde değil, doğum günleri, partiler, mezuniyet baloların, davet ve kutlamalar, kokteyller, açılışlar, gala geceleri, fuarlar, ürün lansmanları ve kongreler gibi özel ve kurumsal organizasyonlarda da rol alabiliyoruz. Kaliteli müziği seven herkesin adresi Met Müzik, mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyor!

Tüm bu bilgilerden yararlanarak organizasyonlarınızda müzik tercihinizi bizden yana kullanmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgileri ya da form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    kadıköy

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.