Müzik İstanbul

Melisa Ses Işık Hizmetleri

Melisa Ses Işık Hizmetleri

Melisa Ses Işık Hizmetleri Hakkında

Melisa Ses Işık Hizmetleri, 2011 yılında ses, ışık ve organizasyon firması olarak kuruldu ve ekibiyle İstanbul düğün müzik grupları arasında yerini aldı. Kaliteli ürünlerle özenle, titizlikle çalışıyoruz ve en özel günleri için bizleri tercih eden çiftlerimize üstün fiyat-performans sunuyoruz. Birbirinden farklı konseptlere uyum sağlayan profesyonel ekibimiz ile unutulmaz bir davet geçireceksiniz!

Deneyim

Sadece düğünlerde değil, birbirinden farklı sergi ve festival etkinliklerinde de sahne alan müzik gruplarımız ile davetiniz konserleri aratmayacak! 1998'den beri sektörde olan ekibimiz günümüzde tecrübesini teknolojik ses ve ışık sistemleri ile taçlandırıyor. Birçok ünlü isimle çalışan ve bir gelinlik sergisine imza atan ekibimiz Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde çeşitli performanslarda yer alıyor.

Hizmetler

Melisa Ses Işık Hizmetleri İstanbul düğün orkestra denilince akıllara 3 kişilik trio'su ve senfoni orkestrası ile geliyor. Hayalinizdeki konsepte göre dilediğiniz ekip ile çalışabilir, DJ hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Keman, viyola, elektro gitar ve bas gitar, keyboard, klasik davul ve saksafon gibi farklı parçalara uygun çeşitli ve kaliteli müzik aletleri kullanıyoruz.

Romantik ilk dansınızdan eğlenceden yorgun düşeceğiniz saatlere kadar davetiniz akıllardan silinmeyecek. Orkestramız ve DJ hizmetlerimiz bir yana ışık ve sahne sistemleri ile müzikteki başarımızı aratmıyoruz. Sahne için truss sistemleri kuruyor, düğününüze adeta konser teknolojilerini getiriyoruz. Her ortama ve konsepte uyum sağlıyoruz. Çiftlerimiz ve davetlilerine ise ışıklar altında eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

Müzik Türleri

Ekibimiz Fransızca, İspanyolca, Almanca ve İngilizce şarkılardan oluşan bir repertuYıllardır İstanbul'da dünyaevine giren çiftlerimizin hayallerindeki düğün için var gücümüzle çalışıyoruz. Davetin modunu ve akışını belirlemede müziğin önemini biliyor, sanatımızı önemsiyoruz. Melisa Ses Işık Hizmetleri İstanbul düğün orkestra fiyatları ve ekibimizle ilgili detaylı bilgi almak için yukarıdaki iletişim formunu doldurarak bizlerle iletişime geçin! Çiftlerimize nakit, havale, EFT ve kredi kartı seçenekleriyle ödeme kolaylığı da sağlıyoruz.
ara sahip. 80'ler ve 90'lar ağırlıklı şarkılardan oluşan müzik listelerimize ek olarak ambiyans müzik seçenekleri de bulunuyor. Çiftlerimiz sevdikleriyle kendilerini müziğin akışına bırakırken, ekibimiz davetinizin ruhunu yansıtıyor. Davetin akışına ve çiftlerimizin tercihine göre seçtiğimiz şarkılar değişiyor, çifte özel beste ve şarkı listeleri oluşturuyoruz.

Yıllardır İstanbul'da dünyaevine giren çiftlerimizin hayallerindeki düğün için var gücümüzle çalışıyoruz. Davetin modunu ve akışını belirlemede müziğin önemini biliyor, sanatımızı önemsiyoruz. Melisa Ses Işık Hizmetleri İstanbul düğün orkestra fiyatları ve ekibimizle ilgili detaylı bilgi almak için yukarıdaki iletişim formunu doldurarak bizlerle iletişime geçin! Çiftlerimize nakit, havale, EFT ve kredi kartı seçenekleriyle ödeme kolaylığı da sağlıyoruz.

Melisa Ses Işık Hizmetleri Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Melisa Ses Işık Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Melisa Ses Işık Hizmetleri düğün müziği fiyatları ne kadar?

Melisa Ses Işık Hizmetleri düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Melisa Ses Işık Hizmetleri fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Melisa Ses Işık Hizmetleri fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Melisa Ses Işık Hizmetleri performans süresi ne kadar?

Melisa Ses Işık Hizmetleri performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Melisa Ses Işık Hizmetleri performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Melisa Ses Işık Hizmetleri performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Melisa Ses Işık Hizmetleri ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Melisa Ses Işık Hizmetleri ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Melisa Ses Işık Hizmetleri hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Melisa Ses Işık Hizmetleri davet ve resepsiyon, açılışlar, piknik, nişan, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Melisa Ses Işık Hizmetleri kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Melisa Ses Işık Hizmetleri düğün müziği alanında 5-10 yıl tecrübeye sahiptir.

Melisa Ses Işık Hizmetleri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Melisa Ses Işık Hizmetleri şehir dışında hizmet veriyor.

Melisa Ses Işık Hizmetleri hangi ek hizmetleri sunuyor?

Melisa Ses Işık Hizmetleri şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, çifte özel beste, dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, düğün öncesi planlama toplantısı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, ekipman, açık havada performans, konsepte uygun kostüm".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.