Marmara Orkestrası

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Marmara Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Marmara Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Hip Hop

Marmara Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Marmara Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Marmara Orkestrası Hakkında

Eğlencenizi güzelleştirecek bir orkestra arıyorsanız, Marmara Orkestrası olarak size hizmet vermeye her zaman hazırız! Seçkin ve deneyimli müzisyenlerin bir araya geldiği bir orkestrayız. Çalışmalarımızı iş ciddiyetimizi ve disiplinimizi koruyarak sürdürüyoruz. Prensiplerimiz çevresinde çeşitli düğün, davet ve toplantılarda sahne alıyoruz. Siz de güzel bir gece yaşamak isterseniz, bizimle çalışabilirsiniz.

Müziğin doyumsuz ezgilerini size en iyi şekilde yansıtıyoruz. Ritimlerle ruhunuzu okşuyoruz. Gecenize renk katıyor, mutlu anılarınızı güzelleştiriyoruz. Dünden bugüne tüm nostaljik şarkıları sizin için çalıyoruz. Dansın büyüsüne kapılacağınız muhteşem bir organizasyona imzamızı atıyoruz. Özel gecelerinizi Marmara Orkestrası dinletileri ile şenlendiriyoruz.

Bugüne kadar çok sayıda düğün, davet, kokteyl, açılış, bayi toplantısı, yılbaşı balosu, mezuniyet kutlaması gibi müzikli organizasyonlarda başarılı performanslar sergilemeyi başardık. Repertuvarımız oldukça geniş. Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rumca melodilerden derlenmiş çok sayıda parçayı sizin için seslendiriyoruz. Davetinize katılan her konuğu mutlu edecek bir hizmet sunacağımıza eminiz.

Kokteyller ve karşılamalar için keman, akordeon, flüt, gitar, saksafon gibi enstrümanlardan oluşan trio ve quartet gruplarımız bulunuyor. Latin ve jazz orkestra gruplarımızın yanı sıra fasıl gruplarımızla da size farklı alternatifler sunuyoruz. Ses, ışık sistemleri kurulumlarını teknik ekibimizle birlikte yapıyoruz. Dilerseniz düğününüzde DJ’de sahne alabilir. Bizim için kaliteli müzik hizmetini uygun fiyatlarla sunmak önceliğimiz.

Orkestra seçeneklerimiz müzisyen sayımıza, kullandığımız enstrümana göre değişkenlik gösteriyor. Nasıl bir organizasyon istediğinizi yapacağımız ön görüşme esnasında netleştiriyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak hizmet içeriğini oluşturuyoruz. Bizim için sizi memnun edebilmek çok önemli. Bunu en iyi şekilde başaracağımıza inanıyoruz.

Suadiye canlı müzik grupları arasında öne çıkan orkestramızın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve düğününüzü bir an önce planlamak isterseniz, sayfada bulunan irtibat kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.