Manouche-u Âlâ

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Manouche-u Âlâ Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Manouche-u Âlâ Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Caz/Blues

Manouche-u Âlâ Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm

Manouche-u Âlâ Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Manouche-u Âlâ Hakkında

Manouche-u Âlâ yani Manuş-u Ala olarak düğünlerinize farklı bir soluk getirecek müzik hizmeti sunuyoruz. Gypsy swing olarak adlandırılan eserleri organizasyonlarınızda başarıyla seslendiriyoruz. 70’ler, 80’ler, 90’ların tüm yerli ve yabancı popüler şarkılarını yorumluyoruz. Size ve konuklarınıza hem eğlenceli hem de nostaljik bir atmosfer yaşatıyoruz. Modern bir caz manouche grubu olduğumuzu söyleyebiliriz.

Manouche-u Âlâ orkestramız vokal, saksafon, gitar, kontrabas ve davuldan oluşuyor. Django Reinhardt'ın yarattığı müzik tarzından esinlenerek 2015 yılında İstanbul'da kurulan bir müzik grubuyuz. Repertuvarımızda özgün bestelerin yanı sıra kendi tarzımızda yorumladığımız pek çok popüler şarkı da bulunuyor. Caz standartlarını ve Fransız chansonlarını size en iyi şekilde yansıtıyoruz. Yaptığımız cover parçalarla dikkat çekiyoruz. 2019 yılında sözleri Gizay Büyükdoğanay'a, müzik ve düzenlemesi Kaan Büyükdoğanay'a ait ilk single çalışmamız olan “Bazı Günler” adlı parçamızı da piyasaya çıkarmayı başardık.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Salona giriş müziğiniz ve ilk dansınız oldukça önemli. Bu nedenle özellikle bu iki şarkının seçiminde fikrinizi alıyoruz. Konuklarınızın da müzik zevkleriniz az çok öğreniyor, eğlencenizi renklendirecek bir müzik listesi oluşturuyoruz.

İçinde müzik bulunan tüm özel günlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Size en iyi şekilde yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz. Sahne performanslarımız konusunda da oldukça iddialıyız. Dikkat çeken ve birbiriyle uyumlu kıyafetler giyiniyoruz. Sahne, ses ve ışık ekipmanlarımızın kurulumunu düğününüzden saatler önce mekana gelerek yapıyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanmaya ve sorunsuz bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul Kadıköy müzik grupları arasında yer alan orkestramızı düğününüzde görmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Stüdyo 6 Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sok 34/4 Kadıköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Manouche-u Âlâ Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.