Manouche-u Âlâ

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Orkestra
 • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Caz/Blues

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Önerilen Firmalar

Dj Hava Çilingir
46

Ataşehir

Dj Hava Çilingir

2.000-3.000 TL
Stereo Music Weddings & Events
40 10

Maltepe

Stereo Music Weddings & Events

3.000-5.000 TL
Senin İçin Söylüyorum
14 8

Beykoz

Senin İçin Söylüyorum

3.000-5.000 TL

Hakkında

Manouche-u Âlâ yani Manuş-u Ala olarak düğünlerinize farklı bir soluk getirecek müzik hizmeti sunuyoruz. Gypsy swing olarak adlandırılan eserleri organizasyonlarınızda başarıyla seslendiriyoruz. 70’ler, 80’ler, 90’ların tüm yerli ve yabancı popüler şarkılarını yorumluyoruz. Size ve konuklarınıza hem eğlenceli hem de nostaljik bir atmosfer yaşatıyoruz. Modern bir caz manouche grubu olduğumuzu söyleyebiliriz.

Manouche-u Âlâ orkestramız vokal, saksafon, gitar, kontrabas ve davuldan oluşuyor. Django Reinhardt'ın yarattığı müzik tarzından esinlenerek 2015 yılında İstanbul'da kurulan bir müzik grubuyuz. Repertuvarımızda özgün bestelerin yanı sıra kendi tarzımızda yorumladığımız pek çok popüler şarkı da bulunuyor. Caz standartlarını ve Fransız chansonlarını size en iyi şekilde yansıtıyoruz. Yaptığımız cover parçalarla dikkat çekiyoruz. 2019 yılında sözleri Gizay Büyükdoğanay'a, müzik ve düzenlemesi Kaan Büyükdoğanay'a ait ilk single çalışmamız olan “Bazı Günler” adlı parçamızı da piyasaya çıkarmayı başardık.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Salona giriş müziğiniz ve ilk dansınız oldukça önemli. Bu nedenle özellikle bu iki şarkının seçiminde fikrinizi alıyoruz. Konuklarınızın da müzik zevkleriniz az çok öğreniyor, eğlencenizi renklendirecek bir müzik listesi oluşturuyoruz.

İçinde müzik bulunan tüm özel günlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Size en iyi şekilde yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz. Sahne performanslarımız konusunda da oldukça iddialıyız. Dikkat çeken ve birbiriyle uyumlu kıyafetler giyiniyoruz. Sahne, ses ve ışık ekipmanlarımızın kurulumunu düğününüzden saatler önce mekana gelerek yapıyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanmaya ve sorunsuz bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul Kadıköy müzik grupları arasında yer alan orkestramızı düğününüzde görmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Kaan Buyukdoganay

 • Adres: Stüdyo 6 Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sok 34/4 Kadıköy/İstanbul

Manouche-u Âlâ Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!