Kulabaş Müzik

E-posta Gönder

Kulabaş Müzik

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Sound Music Center

Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geni? bir repertuara sahip olan müz...

İstanbul

phantom ses isik

Hizmet verdiğiniz alan ve sektör ne olursa olsun, zirveye oynamak ve başarı...

İstanbul

Nüans Müzik

...

Hakkında

Kulabaş Müzik İstanbul'da sizlerle buluşuyor. Evlenecekseniz ve hala düğününüzde yer alacak orkestraya karar vermediyseniz doğru adrestesiniz. İsterseniz yerli isterseniz yabancı şarkı alternatifleriyle sizlerle buluşuyoruz. Üstelik repertuvarımız sizlerin isteğiniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Ekibimiz her şarkıyı söyleyebilme performansına sahip. Türkçe, yabancı, slov, pop, rock, Türk halk müziği, Türk sanat müziği ve cazz müzik gibi dilediğiniz tüm şarkıları sizlerle buluşturuyoruz. Modern şarkı repertuarımız sayesinde eğlenceye doyacaksınız. Düğün gününü yorgunluğunu ve stresini şarkılar eşliğinde atacak, dans ederken mutlu bir gece yaşayacaksınız. Konuklarınızın düğününüzde eğlenceli dakikalar geçirmesini istiyorsanız sizleri ofisimize bekliyoruz. Düğün gecesinin nasıl geçtiğini size unutturacak olan orkestramız gün sonunda eğlenceli bir düğüne imza atmanın mutluluğunu yaşıyor.

İletişim

Kamil KulabasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.