J.İ.T Just İn Time Technical Production

1

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Sorular

  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler

Hakkında

JIT (Just in time) Tecnical Production ses, ışık, fotoğraf ve video konularında uzman ekibiyle teknik+1 anlayışıyla hizmet veren çağdaş bir kuruluştur. Kendimizi teknik+1 olarak ifade etmemizin sebebi yaptığımız işin teknik açıdan son teknoloji olmasıyla sınırlı kalmayıp teknolojimizi görsellikle kullanma çabamızdır. Tüm teknik donanımımız firmamıza aittir.

Ekibimiz yurt içi ve yurt dışında birçok organizasyona imza atmış; her işi değil yaptığı işte uzman genç dinamik kişilerden seçilmiştir. Sizlere zaman ayırırız. Bizimle organizasyon günü tanışmazsınız, tanıştığınız kişilerle çalışırsınız. Önce sizleri dinleriz; sizin için çalışırız, araştırırız, üretiriz, en ekonomik şekilde çözümler sunarız.

Vizyonumuz kendini tekrar etmeyen organizasyonlardır. Butik hizmet anlayışı içerisinde her organizasyon sizler gibi bizim içinde yenilikler ve yeni heyecanlar ifade etmektedir. 8 yıldır süren motivasyonumuzu bu heyecan ve yenilenmeye borçluyuz.

Prensiplerimiz; ön çalışmasız işlerin kabul edilmemesi, görsellerinizin sosyal medyada paylaşılmaması, çalışılan sanatçı ve show gruplarından komisyon alınmamasıdır. (Web üzerindeki tüm resimlerimiz izin alınarak paylaşılmaktadır.)

Müzikal olarak; birçok sanatçı ve orkestraya teknik hizmetler sunmaktayız. Dj ekibimiz İstanbul, Kartalkaya, Uludağ, Çeşme bölgelerinde faaliyetlerini sürdüren sektörün önde gelen gece klüplerinde dj hizmeti ve müzik koordinatörlüğü yapan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

İletişim

Ayşegül Özalp

  • Adres: 19 Mayıs Mah.19 Mayıs Cad. A Residance No:35/49 Fulya/Şişli

J.İ.T Just İn Time Technical Production Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!